Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
W aplikacji InPost Fresh pojawił się kolejny sklep. Teraz kurierzy przywiozą zakupy z Carrefoura

Początkowo zamówienia mają być dostarczane w Warszawie i Krakowie

InPost znalazł nowego partnera dla swojej usługi Fresh. Teraz za pośrednictwem tej aplikacji mobilnej klienci zrobią zakupy w sklepach Carrefour. Początkowo ma to dotyczyć Warszawy i Krakowa. Minimalna wartość zamówienia wynosi 100 zł, a dostawa zostanie zrealizowana najwcześniej następnego dnia.

Przeczytajcie także: Ruszyła kolejna Blikomania. Pula nagród wynosi 2,6 mln zł

Aby skorzystać z tego rozwiązania, należy przede wszystkim pobrać aplikację InPost Fresh (dostępna na Androida oraz iOS). Po zarejestrowaniu się, klient może dodać do wirtualnego koszyka produkty. Oferta zawiera obecnie 3,5 tys. artykułów spożywczych i gospodarstwa domowego. Wśród nich jest świeża żywność, ale też dania gotowe i chemia.

Zakupy mają być dostarczane w ustalonym terminie i kontrolowanej temperaturze, a kolejne etapy realizacji zamówienia konsument może śledzić w apce. Klienci mogą z góry zapłacić za zamówienie Blikiem, szybkim przelewem lub kartą. InPost obiecuje, że wkrótce będzie też można płacić bezgotówkowo także przy odbiorze.

Przeczytajcie także: Białoruś i Rosja wypadają z systemu zielonej karty

O aplikacji InPost Fresh mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl już rok temu. Firma Rafała Brzoski nawiązała wówczas współpracę z siecią Makro i od tego czasu realizuje zamówienia (także ekspresowe) na terenie Warszawy. Jesienią prezes InPostu zapowiadał, że na platformie Fresh pojawią się kolejni partnerzy, a dostęp do niej zyskają nie tylko mieszkańcy Warszawy. Miało to nastąpić jeszcze w pierwszym kwartale br.

KATEGORIA
E-COMMERCE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies