Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
NEWS
InPost Fresh już działa. Zobaczcie, do czego służy nowa aplikacja króla paczkomatów

Aplikację InPost Fresh można już pobrać na urządzeniach z Androidem jak i systemem iOS

W marketach dwóch najpopularniejszych systemów operacyjnych możecie już znaleźć nową aplikację InPost Fresh. O tym, że największy operator paczkomatów w Polsce pracuje nad takim rozwiązaniem, pierwszy napisał serwis cashless.pl kilka dniu temu, gdy w Biuletynie Urzędu Patentowego pojawiła się informacja o zastrzeżeniu znaku towarowego InPost Fresh. Podejrzewaliśmy wówczas, że spółka zamierza uruchomić usługę umożliwiającą zamawianie do domu zakupów. Wygląda na to, że mieliśmy rację.

Przeczytajcie także: Gorillas otworzy w Polsce oddział

InPost Fresh to aplikacja, za pośrednictwem której można zamawiać żywność i inne najpotrzebniejsze produkty ze sklepów Makro. Usługa działa na razie jedynie w Warszawie. Operator apki deklaruje jednak, że w najbliższym czasie jej zasięg terytorialny będzie rozszerzał o inne miasta. InPost Fresh zapewnia także krótki czas dostawy, który wynieść może nawet 60 min (przy zamówieniu typu Express). Minimalna kwota zamówienia w tym wypadku to 25 zł. Rośnie ona do 100 zł, gdy klient skorzysta z zamówienia na kolejny dzień. Koszt dostawy ma zostać podany po złożeniu zamówienia i obliczeniu jego wartości.

Przeczytajcie także: InPost zastrzegł markę InPost Fresh

Warto przypomnieć, że na polskim rynku prawdopodobnie wystartuje niedługo podobna usługa niemieckiego startupu Gorillas. O tym, że planuje on debiut w Polsce mogliście przeczytać w tekście Chcą dostarczać zakupy internetowe w 10 minut od zamówienia. Gorillas buduje w Polsce oddział. Tak krótki czas dostawy jest możliwy dzięki gęstej sieci tzw. ciemnych sklepów, czyli magazynów rozlokowanych w całym mieście. Dostawy realizują kurierzy na rowerach elektrycznych.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies