Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Rusza kolejna Blikomania. Tym razem pula nagród wynosi 2,6 mln zł

Organizator przewidział m.in. dziewięć nagród o wartości 84 tys. zł każda

Polski Standard Płatności, operator systemu Blik, ogłosił start Blikomanii. To już IV edycja loterii, tym razem łączna pula nagród wynosi 2,6 mln zł. Akcja potrwa do 30 sierpnia, a wspiera ją 18 banków, udostępniających Blika w swoich aplikacjach. Główne nagrody (trzy w miesiącu) to dziewięć rocznych pensji o łącznej wartości 84 tys. zł każda.

Przeczytajcie także: BIK przejmuje Digital Fingerprints

Aby wziąć udział w loterii, należy wypełnić formularz dostępny pod tym adresem (przewidziano transakcję weryfikacyjną: 1 zł) i używać Blika: online i stacjonarnie, w bankomatach i przelewach. W ramach akcji każdego dnia przyznawane są czeki Blik o wartości 100 zł (codziennie przyznane zostaną 122 takie nagrody). Ich wartość wzrasta jednak do 200 zł (43 nagrody dziennie), jeśli wygrana transakcja zostanie zrealizowana zbliżeniowym Blikiem lub na platformie Allegro. Łącznie takich czeków przygotowano ponad 15 tys.

Przeczytajcie także: PKO BP dodał do oferty Xiaomi Pay

W połowie maja PSP pochwalił się wynikami Blika w I kw. br. Okazało się m.in., że w okresie styczeń-marzec użytkownicy tego rozwiązania wykonali za jego pomocą 247 mln transakcji na łączną kwotę 32,6 mld zł. W porównaniu z I kw. 2021 r. oznacza to wzrost o odpowiednio 62 proc. i 63 proc. W e-commerce użytkownicy systemu wykonali ponad 156 mln płatności, czyli o ok. 40 proc. więcej rok do roku. Jednak udział płatności internetowych w całej transakcyjności Blika spada: z 74 proc. w IV kw. 2021 r. do 63 proc. w I kw. 2022 r.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies