Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Coraz więcej ubezpieczeń szkolnych dostępnych online. Ze swoją ofertą debiutuje Beesafe

Beesafe to insurtech znany z prostej ścieżki zakupu ubezpieczeń komunikacyjnych, który niedawno rozpoczął również sprzedaż polis mieszkaniowych

Insurtech Beesafe wprowadził do swojej oferty nowy produkt: ubezpieczenia NNW dla dzieci i młodzieży. Polisy są dostępne na stronie www.beesafe.pl, a ich zakup ma być możliwy w kilku prostych krokach.

Ubezpieczeniem mogą zostać objęte dzieci uczęszczające do żłobków i przedszkoli, a także uczniowie i studenci. Produkt zapewnia ochronę całodobowo, w dowolnym miejscu na świecie. Ubezpieczony może liczyć na świadczenie w razie nieszczęśliwego wypadku, w tym zaistniałego podczas amatorskiego uprawiania sportu, a także w razie ugryzienia, użądlenia lub ukąszenia przez zwierzę. Przewidziano też wypłatę w razie zdiagnozowana boreliozy.

Przeczytajcie także: Ubezpieczenie na wypadek hejtu w internecie

Ubezpieczyciel zwróci również koszty leczenia, w tym prywatnych wizyt lekarskich, rehabilitacji niezbędnej po nieszczęśliwym wypadku, wypożyczenia lub zakupu sprzętu ortopedycznego, a także korepetycji potrzebnych, by nadrobić zaległości. W zakresie jest też świadczenie za pobyt w szpitalu – zarówno na skutek wypadku, jak i poważnego zachorowania, w tym na covid-19.

Dodatkowym elementem produktu jest pakiet "dziecko w sieci", w ramach którego ubezpieczyciel oferuje wsparcie psychologa oraz pomoc w przypadku stalkingu, otwarcia podejrzanego maila lub włamania na skrzynkę mailową dziecka czy kradzieży lub zgubienia telefonu.

Przeczytajcie także: Odszkodowania z Beesafe będzie można dostać szybkim przelewem Blik

Beesafe oferuje dwa pakiety: bardzo dobry i celujący. W niższym suma ubezpieczenia w razie uszkodzenia ciała to 15 tys. zł, a w razie śmierci na skutek nieszczęśliwego wypadku 25 tys. zł (chyba że jest to wypadek komunikacyjny lub akt terroru, to wtedy 12,5 tys. zł). W wyższym suma jest bardziej godna uwagi i wynosi 42 tys. zł przy uszkodzeniu ciała, a 50 tys. zł w razie śmierci (oraz 25 tys. zł za śmierć w wypadku komunikacyjnym).

W obu pakietach poważne zachorowanie będzie się wiązało z wypłatą 5 tys. zł. Natomiast już limity, do których ubezpieczyciel pokryje koszty leczenia po nieszczęśliwym wypadku, rehabilitacji czy zakupu sprzętu medycznego, będą różne. W każdej z tych kategorii to 3 tys. zł w pakiecie bardzo dobrym, a 8 tys. zł w celującym.

Ubezpieczenia szkolne to kolejny nowy obszar, w którym Beesafe w ostatnim czasie debiutuje. Tydzień temu poinformował o wejściu w ubezpieczenia nieruchomości. Dla czytelników cashless.pl nie jest to natomiast zaskoczeniem, plany ekspansji produktowej już na początku czerwca zdradził w wywiadzie udzielonym naszemu serwisowi prezes insurtechu Rafał Mosionek.

KATEGORIA
INSURTECH
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies