Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Insurtech Beesafe poszerza ofertę. Firma ubezpieczy także nieruchomości

Należący do grupy VIG startup deklaruje pełną digitalizację oraz uproszczenie procesu wyceny i zakupu polisy

Insurtech Beesafe poinformował, że będzie ubezpieczał także nieruchomości. W przypadku tego produktu również postawiono na pełną cyfryzację oraz uproszczenie procesu wyceny i zakupu polisy. Dzięki kalkulatorowi ubezpieczenia klient od razu pozna składkę na podstawie podanych wartości, powierzchni i kodu pocztowego nieruchomości.

Przeczytajcie także: Blik zastrzegł logo swoich płatności odroczonych

Beesafe wyjaśnia, że nowy produkt skierowany jest do prywatnych właścicieli i umożliwia ubezpieczenie mieszkania lub domu do kwoty 2 mln zł. Zakres polisy obejmuje szkody powstałe m.in. w wyniku kradzieży z włamaniem i rabunku, czy ognia i innych żywiołów. Możliwe jest też wykupienie ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym oraz Home Assistance. To ostatnie gwarantuje pomoc specjalisty, np. hydraulika, elektryka czy szklarza w przypadku nieprzewidzianych sytuacji związanych z użytkowaniem domu czy mieszkania. Obejmuje też m.in. interwencję ślusarza w sytuacji zatrzaśnięcia drzwi wejściowych bądź utraty kluczy, a w razie potrzeby także dozór mienia czy jego przewóz i przechowywanie.

Beesafe, marka ubezpieczeniowa z grupy VIG, zadebiutowała pod koniec 2020 roku. Ochronę klientom insurtechu zapewnia Compensa. Początkowo firma zaoferowała klientom internetowy kalkulator komunikacyjnego OC/AC, pozwalający szybko wyliczyć wysokość składki. Wymaga to podania zaledwie dwóch danych: daty urodzenia właściciela oraz numeru rejestracyjnego pojazdu. Proces zakupu ubezpieczenia został całkowicie zdigitalizowany. Na początku roku podmiot chwalił się przekroczeniem liczby 100 tys. polis. W ciągu kolejnych dwóch kwartałów baza klientów miała urosnąć o 20 proc.

Przeczytajvie także: Biedronka uruchamia własny sklep internetowy

Pojawienie się nowego produktu nie jest niespodzianką – insurtech już kilka miesięcy temu deklarował, że wprowadzi do oferty w tym roku ubezpieczenia mieszkaniowe, NNW różnego typu i assistance inne niż komunikacyjne. Rafał Mosionek, prezes Beesafe, w rozmowie z serwisem cashless.pl deklarował w czerwcu, że firma ma też na liście kilka innych produktów, które mogą wejść do oferty w najbliższym czasie.

KATEGORIA
INSURTECH
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies