Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Biedronka uruchamia własny sklep internetowy. Ale nie ze spożywką, tylko artykułami przemysłowymi

Nowy sklep internetowy będzie działał pod nazwą "Biedronka Home"

Właściciel sieci sklepów Biedronka poinformował, że 22 sierpnia, a więc w najbliższy poniedziałek, uruchomi sklep internetowy pod nazwą "Biedronka Home". Sprzedaż za jego pośrednictwem realizowana będzie na terenie całego kraju. W ofercie nowej platformy znajdą się artykuły przemysłowe, w tym: m.in. dekoracje, narzędzia, tekstylia domowe, moda czy elektronika. Dostawy realizowane będą na terenie całego kraju bezpośrednio pod wskazany adres lub do wybranego paczkomatu InPost.

Przeczytajcie także: Biedronka otworzy wkrótce własny sklep internetowy

Z komunikatu właściciela sieci Biedronka wynika, że asortyment nowego sklepu internetowego obejmować będzie 1200 artykułów. Oferta podzielona będzie na kilka kategorii produktowych, w tym na: Dom i Ogród, Dziecko, Warsztat i Auto, Kuchnia, Sport i Hobby, Zdrowie i Uroda, Elektronika oraz Moda. Na razie więc w e-sklepie Biedronki nie będzie można kupić artykułów spożywczych.

Przeczytajcie także: Euronet obniżył limit wypłat gotówki

O tym, że firma planuje uruchomienie sklepu "Biedronka Home", mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl na początku sierpnia tego roku. Stało się to jasne po tym, jak światło dzienne ujrzała informacja, iż spółka testuje już swoją platformę e-commerce w grupie wybranych pracowników. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tekście Biedronka tworzy sklep internetowy. Biedronka Home zaoferuje głównie artykuły przemysłowe.

KATEGORIA
E-COMMERCE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies