Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Credit Agricole przygotował nową wersję aplikacji mobilnej. Pozwala na otwieranie konta z użyciem eDowodu

Credit Agricole rozwija swoją bankowość mobilną drugiej generacji. Aplikacja została udostępniona klientom w maju bieżącego roku

Credit Agricole poinformował o zaktualizowaniu aplikacji CA24 Mobile. Wśród nowości pojawiła się możliwość użycia eDowodu w procesie otwierania konta osobistego. Dokument ten wyposażony jest w warstwę elektroniczną, czyli bezstykowy chip. W jego pamięci zapisane są m.in. dane identyfikacyjne posiadacza, w tym zdjęcie biometryczne. Dowód w tej formie pozwala załatwiać sprawy w urzędach i sektorze prywatnym. Podobne rozwiązanie wprowadziły już m.in. Pekao oraz mBank.

Przeczytajcie także: Pekao Faktoring z ofertą dla małych firm

Kolejną nowością w aplikacji CA24 Mobile jest opcja wyboru wizerunku karty przy otwieraniu konta osobistego. Klient może też uruchomić usługę CAsaver, dzięki której odkładane są końcówki opłat podczas codziennych zakupów. Użytkownik apki może tworzyć i edytować zlecenia stałe, a także usuwać w nich najbliższą płatność. Bank dodał też wniosek o kartę do rachunku dla klienta firmowego i możliwość zapisania odbiorcy z historii rachunku. Teraz można też jednocześnie korzystać z aplikacji i prowadzić rozmowę na czacie.

Przeczytajcie także: Ponad miliard transakcji w programie Polska Bezgotówkowa

Credit Agricole udostępnił klientom nową aplikację w maju. Bank chwalił się wówczas zastosowaniem w niej nowoczesnego interfejsu, a także wprowadzeniem Klubu korzyści, którego członkowie mogą korzystać z rabatów w wybranych sklepach. Więcej informacji na temat nowej wersji CA24 Mobile znajdziecie w tym tekście. Bank jeszcze w maju zapowiedział, że będzie rozwijał ten produkt i wzbogaci go m.in. o Blika zbliżeniowego czy możliwość wnoszenia opłat za autostrady i parkingi.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies