Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowa aplikacja Credit Agricole jest już do pobrania. Znajdziecie ją w Google Play, App Store i AppGallery

Apka jest dostępna w polskiej i angielskiej wersji językowej

Credit Agricole poinformowało o udostępnieniu nowej aplikacji mobilnej: CA24 Mobile. Oprogramowanie jest już do pobrania z marketów Google Play, App Store oraz AppGallery. Apka ma polską i angielską wersję językową (docelowo pojawi się także ukraińska), a przy jej projektowaniu uwzględniono problemy osób z wadami wzroku.

Przeczytajcie także: Już wkrótce premiera Mapy polskiego fintechu

O tym, że Credit Agricole szykuje nową wersję bankowości mobilnej, mogliście przeczytać w tekście: Credit Agricole wdraża aplikację kolejnej generacji. Wśród nowych funkcji znajdzie się m.in. prośba o przelew Blik oraz płatności za autostrady. W artykule znalazła się też przedpremierowa recenzja apki. Teraz z rozwiązania mogą korzystać już wszyscy obecni klienci banku, a także przyszli – nowa wersja aplikacji umożliwia bowiem zdalne założenie konta w Credit Agricole (wcześniej służyła do tego osobna apka CA24 Otwórz Konto).

Wśród zalet nowej CA24 Mobile bank wskazuje przede wszystkim nowoczesny interfejs, który ma pomóc szybciej i wygodniej zarządzać swoimi finansami. Wyróżnikiem ma być również Klub korzyści, czyli dostęp do ofert rabatowych w lokalnych i ogólnopolskich sklepach.

Przeczytajcie także: Vouchery i kody do kupienia w aplikacji Millennium

Świeżo udostępniona aplikacja ma być dalej rozwijana. Jeszcze w tym roku ma się ukazać jej aktualizacja. Bank planuje wzbogacenie apki o dostęp do kolejnych produktów i usług, takich jak fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia, Blik zbliżeniowy i prośba o przelew Blik, a także możliwość wnoszenia opłat za autostrady i parkingi.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies