Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowa usługa w aplikacji Millennium. W prosty sposób kupicie w niej kody doładowujące, np. do gier

Bank poszerzył swój zestaw usług dodatkowych. Wcześniej oferował m.in. płatności za autostrady, parkingi i bilety czy składanie wniosków o świadczenia rodzinne

Millennium zaczął udostępniać klientom nowe rozwiązanie: możliwość wygodnego kupowania cyfrowych voucherów. Mogą to być kody doładowujące do gier czy serwisów streamingowych. Bank zapewnia, że z narzędzia wkrótce będą mogli korzystać wszyscy użytkownicy jego apki. Zaletami nowości mają być wygoda oraz bezpieczeństwo. Rozwiązanie wprowadzono we współpracy z firmą Blue Media.

Przeczytajcie także: Credit Agricole wprowadza do oferty Xiaomi Pay i SwatchPay

Za sprawą tej usługi konsument nie będzie musiał podpinać źródeł płatności w zewnętrznych serwisach, podczas transakcji skorzysta z aplikacji banku. Może w niej także przechowywać kody z różnych źródeł i np. oznaczać jako wykorzystane. Elektroniczne vouchery zakupione w ten sposób można też przeznaczyć na prezent, poprzez skopiowanie danych do schowka i ich udostępnienie osobie trzeciej.

Bank umożliwia zakup kodów doładowujących w trzech formach. Pierwsza uzależniona jest od czasu dostępu do danej usługi (np. jeden miesiąc). Druga pozwala doładować wirtualny portfel na danej platformie we właściwej dla niego walucie (złoty, euro, ale też punkty). Trzecia natomiast umożliwia zakup oprogramowania z dożywotnią licencją. Klient odnajdzie kody w zakładce usługi dodane Banku Millennium. Podzielono je na następujące kategorie: gry, multimedia, zakupy oraz aplikacje biurowe. Po akceptacji warunków transakcji klient przekierowany zostanie do procesu płatności. Kody w ciągu kilku sekund po zaksięgowaniu operacji powinny trafić na konto w apce.

Przeczytajcie także: Insurtech Cachet pozyskał 5,5 mln euro

Wprowadzenie tego rozwiązania zostało zapowiedziane jeszcze w kwietniu, gdy Millennium anonsował nowe konto 360°. Tym samym bank poszerzył zestaw oferowanych przez siebie usług dodatkowych, wśród których już teraz dostępne są płatności za autostrady, parkingi i bilety, bilety do kina czy składanie wniosków o świadczenia rodzinne. Więcej na ten temat przeczytacie w tym tekście. Przedstawiciele banku zapewniają, że ich ambicją jest stworzenie superaplikacji łączącej usługi finansowe z pozafinansowymi.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies