Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Premiera piątej edycji Mapy polskiego fintechu już 9 czerwca. Tak dużo fintechów w Polsce jeszcze nie było

Tegoroczną edycję Mapy zaprezentujemy podczas wydarzenia Cashless Fintech Evening w Warszawie

9 czerwca redakcja serwisu cashless.pl zaprezentuje już piątą edycję Mapy polskiego fintechu. To projekt, który w jednym miejscu gromadzi informacje o kilkuset fintechach działających na polskim rynku. Mapa polskiego fintechu 2022 jest pod tym względem rekordowa. Jeszcze nigdy nie znalazło się na niej tak wiele podmiotów jak w tym roku, co należy uznać za zjawisko pozytywne. Pomimo trudnej sytuacji, w jakiej znalazł się polski rynek finansowy (pandemia, inflacja, wojna w Ukrainie, niedobór specjalistów), więcej fintechów powstaje niż upada.

Przeczytajcie także: Do Polski wejdzie z ofertą nowy fintech

Premiera Mapy polskiego fintechu 2022 będzie miała miejsce w trakcie wydarzenia Cashless Fintech Evening. Drugim najważniejszym punktem programu tego wydarzenia będzie ogłoszenie zdobywców nagród Cashless Fintech 2022.

W tym roku nagrody przyznamy w sześciu kategoriach: Projekt Fintech (dla fintechowego przedsięwzięcia zrealizowanego przez tradycyjną instytucję finansową), Fintech Future (dla młodego fintechu z największym potencjałem rozwojowym), Insurtech Roku (dla firmy technologicznej działającej w branży ubezpieczeniowej), Osobowość Fintech (dla osoby o największym wpływie na rozwój fintechu w Polsce), Fintech Roku (dla spółki mogącej pochwalić się największymi sukcesami odniesionymi w minionych 12 miesiącach) oraz w nowej kategorii Green Finance powered by green-news.pl (dla instytucji finansowej działającej na rzecz ochrony środowiska naturalnego). Listę kandydatów możecie znaleźć tutaj.

Przeczytajcie także: Zapraszamy na Cashless Fintech Evening 2022

W programie Cashless Fintech Evening, oprócz prezentacji Mapy polskiego fintechu 2022 i ogłoszenia laureatów nagród Cashless Fintech 2022, przewidziano także rozmowę wpływowych, a więc laureatów nagród cashless.pl z lat poprzednich. Wezmą w niej udział: Joanna Erdman, wiceprezes Polski Bezgotówkowej, Joanna Seklecka, prezes eService, Sebastian Ptak z grupy Blue Media oraz Igor Zacharjasz, dyrektor ds. innowacji i produktów cyfrowych w regionie Europy Środkowej i Wschodniej w Visie.

Partnerami głównymi projektu są firmy Mastercard i Visa, a partnerami wspierającymi firmy: IT Card, Stripe, PayU oraz BinarApps. Partnerem merytorycznym została fundacja Fintech Poland, a partnerem medialnym – serwis green-news.pl.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies