Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Kolejne wdrożenie softposu PayTela. Z terminala aplikacyjnego korzystać będą kurierzy Spedimexu

Wcześniej softpos PayTela trafił na urządzenia kurierów Allegro

PayTel pochwaliło się nawiązaniem współpracy z działającym na rynku usług logistycznych Spedimexem. Kurierzy tej firmy będą korzystać z softposów PayTela do przyjmowania bezgotówkowo płatności za pobraniem.

Przeczytajcie także: Rok 2022 będzie rokiem softposów

W przypadku dostawców Spedimexu oprogramowanie PayTela zainstalowany zostanie na urządzeniach kurierskich Zebra TC56. Dzięki temu sprzęty wykorzystywane przez nich w codziennej pracy zyskają jeszcze jedną funkcję – terminala płatniczego. Dzięki aplikacji PayTela za pomocą urządzeń będzie można realizować zbliżeniowo płatności kartami Visa, Mastercard oraz portfelami mobilnymi Google Pay czy Apple Pay. Potwierdzenie transakcji klient otrzyma SMS-em lub mailem.

Przeczytajcie także: PayTel i partnerzy pokazali kasę fiskalną, na której można płacić

Softpos, inaczej nazywany terminalem aplikacyjnym, to oprogramowanie, które umożliwia przyjmowanie płatności za pomocą dowolnego urządzenia z systemem operacyjnym Android i czytnikiem zbliżeniowym NFC. Aplikację można zainstalować na smartfonie, ale też na innych sprzętach wykorzystywanych w pracy np. przez kurierów czy kontrolerów. Niedawno w terminale aplikacyjne od PayTela wyposażeni zostali kurierzy Allegro.

A swoje softposy rozwijają również konkurencyjne firmy. Fiserv oferuje aplikację Polcard Go, a IT Card przygotowało Planet Pay POSapp. Z kolei Credit Agricole i ING Bank Śląski proponują swoim klientom oprogramowanie przygotowane przez fintech Softpos.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies