Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Millennium rozwija otwartą bankowość. Umożliwia potwierdzenie dochodu za pomocą logowania na konto w Getinie

Przy zaciąganiu pożyczki klienci Millennium mogą potwierdzić swój dochód, logując się na konto w jednym z dziewięciu banków

Bank Millennium poinformował o dodaniu kolejnego banku do usługi potwierdzenia dochodu przy ubieganiu się o pożyczkę gotówkową z wykorzystaniem logowania do innych banków. Do listy dotychczas dostępnych: Aliora, ING, mBanku, PKO BP, Inteligo, Pekao, BNP Paribas i Santandera dołączył Getin.

Przeczytajcie także: Santander wierzy w otwartą bankowość

Dzięki otwartej bankowości klienci Millennium mogą łatwo potwierdzić swój dochód przy ubieganiu się o pożyczkę. Wystarczy, że pobiorą historię transakcji, logując się na konto, na które wpływa ich wynagrodzenie w innym banku, za pośrednictwem Millenetu lub aplikacji mobilnej Banku Millennium. Rozwiązanie jest alternatywą dla tradycyjnego sposobu potwierdzania wpływu wynagrodzenia na rachunek – poprzez dostarczenie wyciągu z konta.

To kolejna usługa dla klientów Millennium posiadających konta również w Getinie. Na początku maja bank poinformował bowiem o włączeniu Getinu do swojego agregatora kont w serwisie internetowym i aplikacji mobilnej.

Przeczytajcie także: Ponad 200 tys. klientów Millennium korzysta ze zbliżeniowego Blika

Millennium jest jednym z banków najaktywniej wykorzystujących możliwości, jakie daje otwarta bankowość. Oprócz potwierdzania dochodu z kont w 9 bankach, klienci mogą korzystać z agregatora rachunków obejmującego 11 instytucji, a także ze zlecania w bankowości elektronicznej Millennium przelewów w innych bankach. To też jedyny na polskim rynku bank, który umożliwia swoim przyszłym klientom zdalne założenie konta z wykorzystaniem rachunku w innej instytucji. Więcej na temat usług opartych na otwartej bankowości przeczytacie w tekście: Agregacja kont, zlecanie przelewów, potwierdzanie dochodów. Które banki oferują usługi wykorzystujące otwartą bankowość.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies