Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Millennium rozszerza usługi otwartej bankowości. Klienci zyskają podgląd swoich kont w Credit Agricole i Getinie

Instytucja zapewnia, że w ramach open bankingu jej klienci mogą m.in. zlecać przelewy i potwierdzać tożsamość

Bank Millennium pochwalił się rozszerzeniem usługi agregowania kont w serwisie internetowym i aplikacji mobilnej. Narzędzie Finanse 360° pozwala sprawdzać stan konta i historię transakcji na rachunku w innym banku, od teraz także w Credit Agricole i Getin Banku.

Przeczytajcie także: PayPal chce dostarczać ubezpieczenia swoim klientom biznesowym

Aby skorzystać z tej funkcji, wystarczy po zalogowaniu do konta kliknąć w dodatkowy kafel w sekcji z podsumowaniem środków lub w baner na stronie głównej w bankowości elektronicznej. Następnie klient musi udzielić zgody na dostęp do informacji o rachunku z wybranego banku. Zostanie wtedy przekierowany na stronę tej instytucji, by się zalogować. Pozostaje zdecydować, które konta mają być widoczne w Millenecie i aplikacji mobilnej.

Przeszukiwanie historii transakcji możliwe jest po słowach kluczowych w wybranym okresie, po określonej kwocie oraz typie transakcji. Klient może też zarządzać zgodami na dostęp do informacji z innych banków. Millennium zaznacza w swoim komunikacie, że zakres informacji dostępnych dla klienta po podłączeniu danych z innego banku zależy od polityki tej instytucji.

Przeczytajcie także: BNP Paribas wprowadzi nowy rachunek

Usługa Finanse 360° obejmuje możliwość dodania kont prowadzonych w jedenastu bankach. Oprócz wspomnianych dwóch są to: Alior, ING, mBank, Pekao, PKO BP, Santander, BNP Paribas, Inteligo oraz Citibank. Jednocześnie klient może m.in. zlecać w Millenecie przelewy z kont w sześciu bankach. Więcej na temat usług oferowanych przez Millennium (i pozostałe banki) w ramach otwartej bankowości przeczytacie w tym tekście.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies