Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
BNP Paribas wprowadzi nowy rachunek. Zobaczcie, czym będzie Konto na teraz

BNP Paribas planuje udostępnić wkrótce konto dla klientów nieposiadających dokumentów tożsamości

Jak dowiedział się serwis cashless.pl, bank BNP Paribas zamierza wprowadzić do swojej oferty zupełnie nowy rachunek. Z tym że obecnie oferowany "flagowiec", a więc Konto otwarte na ciebie, pozostanie w sprzedaży. Nowy produkt będzie przeznaczony dla osób, które nie spełniają obecnie obowiązujących warunków do założenia konta osobistego, a więc nie posiadają na przykład akceptowanego przez instytucję dokumentu tożsamości.

Przeczytajcie także: Rekordowa liczba fraudów przy pomocy przelewów

– Konto na teraz będzie przeznaczone w szczególności dla cudzoziemców, którzy opuścili Ukrainę w związku z wojną. Więcej szczegółów podamy przed wdrożeniem rachunku do oferty – powiedziano mi w biurze prasowym BNP Paribas. Dodano, że obecnie obywatele Ukrainy mogą otwierać konta w oddziale posiadając dowód tożsamości (biometryczny dowód osobisty, paszport lub Tymczasowe Zaświadczenie Tożsamości Cudzoziemca), mając TIN (ukraiński numeru identyfikacji podatkowej) i polski numer telefonu.

Przeczytajcie także: BNP Paribas udostępnił przelewy P2P Blikiem

Jak wspomniałem, obecnie flagowym rachunkiem oferowanym przez BNP Paribas jest Konto otwarte na ciebie. Jego prowadzenie jest bezpłatne. Do rachunku wydawana jest karta debetowa, która w zależności od wariantu oraz sposobu korzystania może być darmowa lub kosztować maksymalnie 10 zł miesięcznie. W ofercie banku znajduje się także tzw. rachunek podstawowy, przygotowany w oparciu o unijną dyrektywę PAD. Rachunek jest bezpłatny, ale ma ograniczoną funkcjonalność i przeznaczony jest dla osób, dla których jest to jedyne konto osobiste.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies