Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Link4 zachęca do zakupu ubezpieczeń komunikacyjnych w Alior Banku. Kusi bonami do Biedronki

Przy zawieraniu umowy za pośrednictwem Aliora klient może dostać do 13 proc. zniżki oraz bon na 50 lub 100 zł do Biedronki

Alior Bank i Link4 uruchomiły promocję dla klientów banku zainteresowanych zakupem ubezpieczenia komunikacyjnego. Przy zawieraniu umowy za pośrednictwem Aliora mogą liczyć na 13 proc. zniżki oraz eBony do Biedronki.

Przeczytajcie także: Kolejny bank uruchomi porównywarkę ubezpieczeń

Ubezpieczenie można nabyć przez serwis transakcyjny Alior Online lub aplikację Alior Mobile. Przy zakupie pierwszej polisy Link4 klient otrzyma zniżkę w wysokości do 13 proc. wartości składki, a także bon o wartości 50 zł przy wyborze samego OC lub na 100 zł przy zakupie pakietu OC/AC. Płatności za polisę dokonuje się bezpośrednio w bankowości internetowej lub mobilnej – jednorazowo lub w ratach.

Bon zostanie przesłany SMS-em w postaci kodu, uprawniającego do zakupów we wszystkich sklepach sieci Biedronka. Będzie go można wykorzystać w ciągu 12 miesięcy od aktywacji. Odpowiedni kod zostanie przesłany do klienta SMS-em w ciągu 60 dni od daty zakupu ubezpieczenia. Będzie go można wykorzystać w ciągu 12 miesięcy od aktywacji.

Promocja trwa do 30 czerwca lub do wyczerpania puli nagród o łącznej wartości 20 tys. zł, a jej regulamin znajdziecie tutaj.

Przeczytajcie także: Polisy zdrowotne od PZU w ofercie Pekao

Polisy komunikacyjne Link4 pojawiły się w ofercie Alior Banku rok temu. Początkowo można je było kupić przez Alior Online, a następnie odpowiednią funkcję wprowadzono również w Alior Mobile. Oba podmioty należą do grupy PZU, dla której zwiększenie sprzedaży ubezpieczeń w kanale bancassurance jest jednym z celów założonych w strategii. Warto wspomnieć, że niedawno oferta ubezpieczeniowa banku została poszerzona również o polisy zdrowotne i NNW dla klientów biznesowych, dostarczane przez PZU.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies