Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Pekao walczy o klientów mikroprzedsiębiorców. Teraz mogą na korzystniejszych warunkach wykupić pakiety zdrowotne w PZU

Klienci mikroprzedsiębiorcy Pekao zyskują preferencyjne warunki zakupu pakietów zapewniających dostęp do lekarzy, badania lub jednorazowe wizyty

Mikroprzedsiębiorcy, posiadający Konto Przekorzystne Biznes w Pekao, mogą wykupić pakiety medyczne w PZU Zdrowie. Dostęp do prywatnej opieki medycznej uzyskają w ramach preferencyjnej oferty cenowej.

Przeczytajcie także: PZU Zdrowie oferuje polisy klientom biznesowym Aliora

W zależności od swoich potrzeb klienci Pekao mogą wybrać spośród sześciu pakietów. Pakiet Podstawowy kierowany jest do osób preferujących stacjonarne wizyty u lekarzy, z kolei pakiet Mini powinien zainteresować głównie osoby lubiące korzystać z telemedycyny. Przygotowano również pakiety badań specjalistycznych (Zdrowa kobieta i Zdrowy mężczyzna), pozwalające na przegląd stanu zdrowia i wykrycie ewentualnych chorób. Klienci banku mogą również w razie potrzeby wykupić jednorazową wizytę u specjalisty (stacjonarną lub zdalną).

Klienci zainteresowani ofertą medyczną powinni w bankowości elektronicznej Pekao24 dla firm wejść w zakładkę Oferty i wnioski. Tam znajdą informację o pakietach wraz z linkiem umożliwiającym przejście na stronę PZU Zdrowie, przygotowaną specjalnie dla klientów banku Pekao. Niezbędne będzie zaakceptowanie odpowiednich zgód.

Przeczytajcie także: Ciekawie w bancassurance

Pekao zwraca uwagę, że preferencyjne warunki zakupu pakietów zdrowotnych to kolejny wyróżnik jego oferty dla jednoosobowych działalności gospodarczych. Za założenie i prowadzenie konta przedsiębiorcy mogą zyskać do 2 tys. zł premii rocznie, a nawet przy niewielkich obrotach firmy bank oferuje roczne zwolnienie z opłat za konto i za kartę.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies