Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Pekao uruchamia pakiet Komfort. Znajdziecie w nim przelewy natychmiastowe oraz ubezpieczenia

Bank przygotował nową ofertę przy wsparciu PZU

Bank Pekao poinformował o poszerzeniu oferty o pakiet Komfort, który można uruchomić w ramach konta osobistego dla klienta indywidualnego. Nowy produkt powstał we współpracy z PZU i daje m.in. możliwość realizacji bezpłatnych natychmiastowych przelewów oraz zestaw ubezpieczeń. Pakiet Komfort przygotowano w trzech wariantach: Standard, Złoty oraz Platynowy.

Przeczytajcie także: Revolut wyceniony na 33 mld dolarów

W ramach podstawowej usługi klient może dwukrotnie w miesiącu skorzystać za darmo z przelewu express elixir. Otrzymuje też ubezpieczenie zakupów przez internet oraz rzeczy osobistych. W środkowym wariancie do dyspozycji są trzy przelewy natychmiastowe w miesiącu. Posiadacz zyskuje ochronę jak w pakiecie Standard, ale wzbogaconą o ubezpieczenie Pomoc w domu (wsparcie specjalistów – hydraulika, elektryka czy ślusarza). Pakiet Platynowy to z kolei cztery przelewy natychmiastowe, a także ochrona poszerzona o OC w życiu prywatnym.

Przeczytajcie także: Otomoto Klik ma ucywilizować sprzedaż używanych samochodów

Pakiet Komfort można uruchomić zarówno dla nowych, jak i już istniejących kont w Pekao. Klienci zrobią to za pośrednictwem bankowości elektronicznej, aplikacji PeoPay albo w oddziale. Jak prezentuje się cennik? W przypadku Konta Przekorzystnego klient zapłaci miesięcznie 6 zł za pakiet Standard, 9 zł za Złoty oraz 12 zł za Platynowy. Szczegóły oferty znajdziecie pod tym adresem. Instytucja zaznacza przy tym, że pakiet Komfort w ramach "Promocji na start" jest bezpłatny przez pierwszych sześć miesięcy od jego aktywacji.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies