Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Polski IdoSell chwali się nową integracją. Jego partnerem został Stripe

Współpraca tych podmiotów ma zachęcić sklepy internetowe do zagranicznej ekspansji

Operator IdoSell, rodzimej platformy do prowadzenia biznesów e-commerce, poinformował o integracji z amerykańskim fintechem Stripe. W efekcie ponad 6,5 tys. sklepów internetowych może skorzystać z usług, które pomogą im wyjść z ofertą na rynki zagraniczne. Będą mogły zaoferować klientom szeroki zestaw narzędzi płatniczych, dostępnych w ponad 40 krajach i 135 walutach.

Przeczytajcie także: Tylko 13 instytucji chce budować europejską organizację płatniczą

IdoSell przekonuje, że jest pierwszym polskim podmiotem ze swojego segmentu, który nawiązał współpracę z tak dużym graczem z Doliny Krzemowej – przed rokiem Stirpe został wyceniony na blisko 100 mld dolarów. Obecnie instytucja dostarczająca oprogramowanie do procesowania płatności przygotowuje się do giełdowego debiutu. IdoSell liczy na to, że sklepy korzystające z jego usług zrobią użytek z partnerstwa i z większym przekonaniem podejdą do kwestii zagranicznej ekspansji.

Przeczytajcie także: Policja poszukuje byłego prezesa BitBay

Dla IdoSell to kolejne duże partnerstwo na przestrzeni ostatnich kwartałów. Pod koniec 2021 roku podmiot informował, że sklepy internetowe korzystające z jego platformy, będą mogły oferować konsumentom płatności odroczone Klarny. Wcześniej firma ogłosiła integrację z francuskim marketplacem Cdiscount. Nawiązano też współpracę z amerykańskim Wish oraz Packetą – platformą świadczącą usługi logistyczne. Pod koniec lipca okazało się natomiast, że IdoSell przejął pakiet większościowy swojego konkurenta – węgierskiego Shoprentera.

KATEGORIA
E-COMMERCE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies