Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Polskie sklepy internetowe łatwiej dotrą do klientów we Francji. IdoSell integruje się z Cdiscount

Z platformy IdoSell korzysta obecnie 6,5 tys. sklepów. Integracja uprości im drogę do 10 mln klientów francuskiego marketplace'u

Operator IdoSell, polskiej platformy do prowadzenia sklepów internetowych, poinformował o jej integracji z Cdiscount – francuskim marketplacem, w którym zarejestrowało się ponad 10 mln klientów. W efekcie do tych ostatnich łatwiej będą mogły dotrzeć sklepy korzystające z rozwiązań IdoSell. Jest ich już ponad 6,5 tys.

Przeczytajcie także: PKO BP w końcu wyłącza aplikację na Windows Phone

Cdiscount powstał we Francji pod koniec XX wieku i początkowo skupiał się na produktach z segmentu kultury. Pozycja platformy szybko rosła na rodzimym rynku. Dzisiaj, jeśli chodzi o e-commerce, firma ustępuje tam jedynie Amazonowi. Z serwisu korzysta ponad 10 tys. sprzedawców, a najlepiej sprzedają się ubrania i buty, książki, kosmetyki, zabawki, sprzęt sportowy oraz żywność.

Przeczytajcie także: Klarna zaprezentowała nową aplikację mobilną

IdoSell kolejny już raz pokazuje, że ważnym kierunkiem rozwoju jest dla firmy rynek międzynarodowy i handel transgraniczny. Niedawno spółka informowała o nawiązaniu współpracy z Wish – amerykańskim podmiotem łączącym sprzedawców z klientami za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Pojawiły się także doniesienia o integracji z Packetą – platformą świadczącą usługi logistyczne. W efekcie sprzedawcy będą mogli wysyłać swoje towary do 34 krajów z Europy, Azji i Ameryki. Pod koniec lipca okazało się natomiast, że IdoSell przejął pakiet większościowy swojego konkurenta – węgierskiego Shoprentera.

KATEGORIA
E-COMMERCE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies