Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Pekao zapowiada zmiany w aplikacji. Starsze wersje PeoPay przestaną działać

Bank zachęca jednocześnie do zainstalowania najnowszej wersji aplikacji PeoPay, która oferuje więcej możliwości i poprawę bezpieczeństwa

Pekao poinformował, że starsze wersje aplikacji PeoPay niebawem przestaną działać. Wyłączone zostanie oprogramowanie w wersji 3.60 lub niższej działające na urządzeniach z systemami Android oraz iOS. Aby dalej mieć dostęp do rachunku przez apkę, należy ją zaktualizować. Zapewni to nie tylko większe bezpieczeństwo i szybsze działanie, ale też szereg funkcji niedostępnych w starszej wersji.

Przeczytajcie także: Pekao rozszerza dostęp do open bankingu

Aplikacja w odświeżonej wersji umożliwia m.in. składanie większej liczby dyspozycji, które wcześniej wymagały wizyty w placówce banku, a także korzystanie z funkcji powiadomień. Oprogramowanie może być wykorzystane do identyfikacji klienta u konsultanta infolinii albo w oddziale, jeśli użytkownik nie ma przy sobie dowodu osobistego. Aplikacja PeoPay w najnowszej wersji umożliwia też płacenie za parkingi prywatne i w strefach płatnego parkowania, a także zakup biletów komunikacji miejskiej.

Przeczytajcie także: Nowa platforma dla agentów od insurtechu Insly

Aby zaktualizować aplikację, należy skorzystać z marketów Google Play lub App Store. PeoPay można zainstalować na smartfonach z Androidem w wersji 6.0 oraz na sprzęcie Apple z iOS w wersji od 11.0. Może się oczywiście okazać, że urządzenie ma starszą wersję oprogramowania – wówczas aktualizacja nie będzie możliwa. Klientowi pozostaje wymienić telefon albo korzystać z rachunku po zalogowaniu się przez przeglądarkę mobilną do serwisu pekao24.pl.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies