Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Ranking najbardziej wpływowych kobiet w polskiej branży płatniczej 2022. Wyniki już dzisiaj

Dziś wieczorem ogłosimy wyniki czwartej edycji rankingu, przygotowanego po raz pierwszy w 2019 r.

Już po raz czwarty redakcja serwisu cashless.pl przygotowała Ranking najbardziej wpływowych kobiet w polskiej branży płatniczej. Celem tego równościowego projektu jest promowanie kobiet, którym udaje się odnosić zawodowe sukcesy. Liczymy, że ich przykład będzie motywujący dla innych pań, które dzięki temu zdecydują się rozpocząć karierę w zawodach postrzeganych do tej pory jako męskie. Mamy nadzieję, że przełoży się to także na zwiększenie różnorodności branży płatniczej oraz będzie wpływać na poprawę równouprawnienia zawodowego płci w całej gospodarce. Projekt jest realizowany jako część programu Cashless dla równości, w ramach którego przygotowujemy także czerwcowy Ranking instytucji finansowych dbających o równość zawodową i społeczną osób LGBT+.

Przeczytajcie także: mBank upraszcza zdalne otwieranie rachunków

Przypomnę, że w przeszłości ranking wygrywały: Joanna Erdman, pracująca wcześniej w mBanku a obecnie wiceprezeska fundacji Polska Bezgotówkowa, oraz dwukrotnie Joanna Seklecka, prezeska spółki eService. Rankingowi tradycyjnie towarzyszy też ogłoszenie zdobywczyni tytułu Wschodzącej gwiazdy branży płatniczej, czyli pani, która ma duży potencjał do odgrywania ważnej roli w sektorze płatniczym w najbliższej przyszłości. W ubiegłych latach tytuł zdobyły Magdalena Kubisa ze spółki Polski Standard Płatności (operator Blika) oraz Daria Auguścik z Mastercarda.

Przeczytajcie także: Organizacje płatnicze opuszczają Rosję

Wkrótce po ogłoszeniu wyników rankingu w serwisie cashless.pl pojawi się raport z sylwetkami 20 najbardziej wpływowych kobiet polskiej branży płatniczej oraz 10 najjaśniej świecących wschodzących gwiazd polskich płatności. W dokumencie znajdzie się także metodyka rankingu i skład kapituły, która dokonała wyboru laureatek. Partnerami głównymi tegorocznego rankingu są Mastercard i Visa, a partnerem wspierającym firma TAG Systems.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies