Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Aplikacja SkyCash po aktualizacji. Można w niej już zapłacić za przejazd państwowymi odcinkami autostrad A2 i A4

Wcześniej elektroniczne bilety autostradowe pojawiły się w aplikacjach Autopay, mPay, Orlen Pay i mFlota, a także Spark

W aplikacji SkyCash można już kupować bilety umożliwiające przejazdy odcinkami autostrad A2 Konin – Stryków i A4 Wrocław – Sośnica. Zainteresowany tym użytkownik powinien na ekranie głównym wybrać kafel Autostrady i wskazać drogę, którą będzie jechał. Konieczne jest określenie terminu przejazdu oraz konkretnej trasy i metody płatności. Bilet można przechowywać w apce albo pobrać i wydrukować.

Przeczytajcie także: Pocztowy ma nową aplikację do kredytów

SkyCash jeszcze przed świętami pojawił się na liście partnerów systemu e-Toll. Aktualizacja oprogramowania sprawiła, że klienci za pomocą jego aplikacji mogą mogą opłacać przejazdy na nowo dodanych odcinkach A2 i A4. Wcześniej można było w ten sposób zapłacić za przejazd na odcinkach autostrad A1 Gdańsk – Toruń oraz A4 Katowice – Kraków.

Od 1 grudnia za przejazd państwowymi odcinkami autostrad A2 i A4 nie można płacić przy bramkach. Kierowcy pojazdów o masie powyżej 3,5 t (a także posiadacze pojazdów lekkich, którzy często jeżdżą autostradami) rejestrują się w systemie e-Toll i rozliczają się na podstawie danych geolokalizacyjnych. Te przekazywać można m.in. za pomocą rządowej aplikacji e-Toll PL.

Przeczytajcie także: Zmiany w cenniku ubezpieczeń w aplikacji app2U

Alternatywnym rozwiązaniem jest bilet autostradowy, uprawniający do przejazdu pojazdem lekkim. Można go kupić w papierowej wersji na wybranych stacjach paliw, w rządowej apce e-Toll Bilet albo w aplikacjach operatorów będących partnerami systemu e-Toll. Obecnie są to: SkyCash, Autopay, mPay, Orlen Pay i mFlota, a także Spark.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies