Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Zmiany w cenniku ubezpieczeń w aplikacji app2U. Ubezpieczenie turystyczne i kosztów rezygnacji o 30 proc. tańsze

App2U to aplikacja do zakupu ubezpieczeń przygotowana przez Europę

Europa zdecydowała się zmienić warunki sprzedaży polis oferowanych przez aplikację app2U. Obniżono ceny ubezpieczeń turystycznych i kosztów rezygnacji. W obu przypadkach kwoty są o 30 proc. mniejsze niż wcześniej.

Przeczytajcie także: Bezpieczny.pl z nowym produktem: renta dla dziecka

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji to produkt dla osób, które z wyprzedzeniem kupują bilety na wydarzenia kulturalne i sportowe, takie jak koncerty, festiwale czy mecze. Zapewnia zwrot kosztów poniesionych na zakup biletu (w tym również biletów lotniczych czy kolejowych oraz noclegów), jeśli klient nie będzie mógł wziąć udziału w imprezie na skutek choroby, wypadku i innych nieprzewidzianych zdarzeń.

Ubezpieczenie turystyczne zapewnia zaś osobom w podróży zagranicznej pokrycie kosztów leczenia i transportu w razie choroby (w tym covid-19) lub wypadku, assistance, ochronę bagażu. Zakres można rozszerzyć o OC w życiu prywatnym i NNW.

Przeczytajcie także: Punkta zmienia się z porównywarki w omnikanałową multiagencję

Produkty kupuje się bezpośrednio w aplikacji app2U i tam też zgłasza się ewentualną szkodę. Koszty rezygnacji i travelka do jedne z 11 rodzajów ubezpieczeń dostępnych w apce. Użytkownicy znajdą tam m.in. ubezpieczenia na czas aktywności takiej jak jazda na nartach, na rowerze czy np. kitesurfing, krótkoterminowe ubezpieczenia roweru czy sprzętów takich jak komputer, telefon, aparat czy zegarek sportowy. Właściciele zwierząt mogą się zaś zabezpieczyć na wypadek nieszczęśliwych wypadków i szkód spowodowanych przez pupila.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies