Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Aion podnosi oprocentowanie nowych kont oszczędnościowych: 2 proc. dla planu All-inclusive, 1,5 proc. dla Smart

Podwyższone oprocentowanie obowiązuje tylko w przypadku kont założonych od 1 grudnia 2021 r. i tylko do końca lutego przyszłego roku

Aion Bank zapowiedział, że od 1 grudnia jego klienci będą mogli korzystać z wyższego oprocentowania na kontach oszczędnościowych. Bardziej atrakcyjne warunki będą obowiązywać w planach Smart i All-inclusive. W tym pierwszym oprocentowanie wyniesie 1,5 proc. w skali roku, a w drugim 2 proc., bez limitów kwotowych. Klienci mogą też dowolnie wpłacać i wypłacać środki, nie tracąc odsetek.

Przeczytajcie także: Revolut dodaje oprocentowanie do Sejfów

Promocyjne oprocentowanie obowiązuje do 28 lutego 2022 r. i będzie dotyczyło tylko nowo założonych kont oszczędnościowych. Jeśli chcieliby z niego skorzystać klienci już posiadający konto oszczędnościowe w Aion Banku, muszą po 30 listopada otworzyć nowy rachunek i tam przelać środki.

Podwyżka oprocentowania dotyczy kont prowadzonych w złotych. W przypadku rachunków w euro oprocentowanie pozostaje na niezmienionym poziomie i wynosi – w zależności od planu – od 0,5 do 1 proc. w skali roku. Nie zmieniają się również warunki darmowego planu Light. Posiadacze kont oszczędnościowych w złotych w tym planie nadal będą mogli oszczędzać z oprocentowaniem 1 proc.

Przeczytajcie także: Elzab i Aion z ofertą dla klientów firmowych

Aion Bank podaje, że konta oszczędnościowe to jedna z najbardziej popularnych usług w jego ofercie. Od momentu debiutu w sierpniu instytucja pozyskała ponad 20 tys. klientów, którzy powierzyli jej miliard złotych w depozytach. Więcej na ten temat w tekście Miliard złotych w depozytach i 20 tys. klientów. Aion Bank po trzech miesiącach w Polsce.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies