Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
BN.PL – nowa konferencja poświęcona w całości tematyce odroczonych płatności w Polsce

Konferencja BN.PL odbędzie się w lutym przyszłego roku. Nad agendą wydarzenia pracuje już rada programowa

Kilka tygodni temu redakcja serwisu cashless.pl zaprezentowała pierwszy raport na temat płatności odroczonych w Polsce. Dokument został zaprezentowany po raz pierwszy podczas Cashless Breakfast, który po przerwie związanej z pandemią koronawirusa odbył się w formule stacjonarnej. Wydarzenie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, a jego uczestnicy zainspirowali nas do przygotowania konferencji poświęconej w całości płatnościom odroczonym.

Przeczytajcie także: Już jutro premiera raportu na temat insurtechu w Polsce

Całodniowa konferencja BN.PL odbędzie się już w lutym przyszłego roku. W jej trakcie poruszone zostaną wszystkie najważniejsze zagadnienia dotyczące rozwoju płatności odroczonych w Polsce, ale nie tylko. Nad agendą wydarzenia pracuje rada programowa, w skład której weszli eksperci i managerowie znani w branży finansowej.

Wśród nich znaleźli się, w kolejności alfabetycznej: Marek Biernacki, prezes Revo Technologies Polska, Tomasz Boduszek, prezes PragmaGO, Rafał Czernik, członek zarządu Allegro Pay, Jakub Czerwiński, szef Adyena w Polsce, Łukasz Dwulit odpowiedzialny za rozwój Klarny w Polsce, Rafał Galiński, dyrektor ds. innowacji i Robert Andrukiewicz, dyrektor ds. rozwoju produktów w Fiserv, Sebastian Geldner, dyrektor ds. rozwoju biznesu w Visie, Zbigniew Hordecki, prezes Easy Check, Katarzyna Jóźwik, dyrektor Smartney, Aleksander Leicht, dyrektor kanału bankowego w Elavonie, Michał Łaszczyk, dyrektor w Mastercardzie, Michał Łukasik, prezes Kontomatika, Jacek Kinecki, członek zarządu PayPro, Dariusz Mazurkiewicz, prezes Polskiego Standardu Płatności, Adam Miziołek, dyrektor Twisto w Polsce, Radosław Nawrocki, prezes PayPo, Jakub Norman, dyrektor rozwoju i Jerzy Dąbrowski, wiceprezes Faktorii oraz Przemysław Serba, dyrektor zarządzający Femion Technology.

Przeczytajcie także: Wkrótce premiera Rankingu 100 największych w płatnościach

Skład rady programowej gwarantuje, że konferencja BN.PL będzie cennym źródłem wiedzy o odroczonych płatnościach i związanych z tym zajwiskiem usługach. Liczymy, że dzięki temu BN.PL na stałe znajdzie miejsce w kalendarzach spotkań osób pracujących w instytucjach związanych z rynkiem płatności odroczonych w Polsce, a być może stanie się najważniejszym wydarzeniem tej branży nad Wisłą. Wkrótce więcej szczegółów na temat tej konferencji.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies