Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowa usługa PayPo. Polski fintech wprowadzi do oferty karty płatnicze z logo Visa

Plany na temat współpracy z organizacją Visa prezes PayPo Radosław Nawrocki zdradził podczas odbywającego się dzisiaj Cashless Breakfast

Polski fintech PayPo, jeden z liderów polskiego rynku płatności odroczonych, wprowadzi do swojej oferty karty płatnicze z logo Visa. Karty będą miały formę wirtualną i będzie można je dodawać do cyfrowych portfeli takich jak Apple Pay i Google Pay. Aktualne plany zakładają, że karty w ofercie PayPo pojawią się w I kw. przyszłego roku. Będzie można płacić nimi zarówno w środowisku e-commerce, jak i w sklepach stacjonarnych.

Przeczytajcie także: Blik wprowadzi płatności odroczone

Plany PayPo związane z wprowadzeniem na rynek nowego produktu zdradził prezes spółki Radosław Nawrocki podczas odbywającego się dzisiaj w Warszawie Cashless Breakfast. To cykliczne spotkania ekspertów w formule śniadania biznesowego, podczas którego rozmawiamy na najważniejsze tematy w branży nowoczesnych technologii i finansów. Dzisiejszy Cashless Breakfast poświęcony był płatnościom odroczonym.

W spotkaniu wzięło udział kilkudziesięciu ekspertów m.in. z firm specjalizujących się w oferowaniu płatności odroczonych. Wydarzenie otworzyliśmy prezentacją raportu na temat płatności odroczonych w Polsce w 2021 r. Wystąpienie na temat podejścia Visy do tej usługi przeprowadził Igor Zacharjasz ze Studia Innowacji Visy. Następnie odbył się panel dyskusyjny z udziałem Radosława Nawrockiego, a także Adriana Kurowskiego, szefa Visy w Polsce, oraz Adama Miziołka, szefa Twisto w Polsce. Relacja z dzisiejszego Cashless Breakfast wkrótce w serwisie cashless.pl.

Przeczytajcie także: Allegro Pay wychodzi z fazy testów

Szczegóły nowego produktu wprowadzanego na rynek przez PayPo przy współpracy z Visą mają być wkrótce ujawnione. Tymczasem warto przypomnieć, że Twisto już wydaje karty płatnicze we współpracy z konkurencją Visy. W tym wypadku karty mają postać wirtualną, ale można też zamówić plastik. Za ich pomocą klienci mają dostęp do limitu kredytowego na płatności odroczone i mogą korzystać z niego także w sklepach stacjonarnych.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies