Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
PayPo wchodzi w offline. Zaproponuje płatności odroczone w stacjonarnych salonach CCC

Klienci skorzystają z płatności odroczonych PayPo już od jutra w warszawskich sklepach CCC. Później usługa trafi do wszystkich salonów firmy w kraju

Polski fintech PayPo oraz sieć salonów obuwniczych CCC poinformowały o rozszerzeniu współpracy. Dotychczas płatności odroczone PayPo były dostępne dla klientów kupujących w sklepie internetowym CCC. Natomiast od jutra klienci będą mogli odroczyć płatność na 30 dni także podczas zakupów w salonach stacjonarnych CCC. Dodatkowo będą mogli skorzystać z nowej opcji, czyli podzielić płatność na cztery raty. Po miesiącu od zakupu będą więc mogli zdecydować, czy spłacają cały wydatek na obuwie, czy tylko jedną z czterech rat. Nowa opcja będzie dla nich bezpłatna.

Przeczytajcie także: Zapraszamy na Cashless Breakfast poświęcony BNPL

– "Weź do domu zapłać później" to kolejny projekt, który uruchamiamy z myślą o komforcie naszych klientów. I to nie koniec – wkrótce oddamy do ich dyspozycji nowoczesne kasy samoobsługowe, a niebawem dalsze usprawnienia – mówi Karol Półtorak, wiceprezes Grupy CCC ds. strategii i rozwoju.

Bezgotówkowe zakupy z odroczoną płatnością w sklepach stacjonarnych realizowane są z wykorzystaniem własnej aplikacji mobilnej CCC, w której udostępniona została usługa PayPo. Za jej pomocą klient generuje kod, który przedstawia przy kasie, a następnie zatwierdza swój zakup na smartfonie. Odroczenie płatności na 30 dni nie wiąże się z dodatkowymi kosztami dla kupującego. – Wdrożenie płatności odroczonych PayPo w handlu tradycyjnym wyznacza nowy kierunek rozwoju dla całego rynku BNPL (buy now, pay later) w Polsce – mówi Radosław Nawrocki, prezes PayPo.

Przeczytajcie także: Klarna już oficjalnie weszła do Polski

PayPo chwali się w dzisiejszym komunikacie prasowym, że jest pierwszą firmą, która wprowadza płatności odroczone do handlu stacjonarnego. Warto jednak w tym momencie przypomnieć, że wcześniej tego rodzaju wdrożenie deklarowała firma Revo Technologies, właściciel marki Mokka.

Natomiast płatności odroczone i rozwój tego rodzaju usług są jednym z najgorętszych trendów w handlu internetowym. Tematowi temu poświęcony też będzie najbliższy Cashless Breakfast, który odbędzie się już 21 września. PayPo będzie jednym z partnerów wspierających ten projekt (obok Allegro Pay i Twisto). Partnerem głównym wydarzenia została Visa.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies