Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Pekao: klienci mogą już zacząć inwestować bez wizyty w oddziale. Umowę z TFI podpiszą za pośrednictwem bankowości elektronicznej

W ramach promocji do końca września klienci mogą inwestować bez opłaty manipulacyjnej

Pekao postanowiło zachęcić swoich klientów do inwestowania. Od teraz mogą zacząć korzystać z oferty funduszy inwestycyjnych Pekao TFI bez wizyty w oddziale. Wszystko załatwią za pośrednictwem bankowości elektronicznej.

Przeczytajcie także: Przelewy natychmiastowe i ubezpieczenia w pakiecie Komfort w Pekao

W Pekao24 pojawiły się nowe funkcje dotyczące obsługi funduszy inwestycyjnych Pekao TFI. To przede wszystkim możliwość zawarcia umowy o przyjmowanie i przekazywanie zleceń dotyczących jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych (umowa MiFID). Aby zawrzeć umowę, należy otworzyć Ustawienia i wybrać Inwestycje. Następnie w zakładce Bank trzeba kliknąć przycisk Podpisz umowę.

Jak zaznacza Pekao, klient uzyskuje dzięki temu dostęp do szerokiej oferty inwestycyjnej, z możliwością inwestowania w różnych walutach (złoty, euro, dolar). Dodatkowo, w ramach promocji zlecenia złożone do 30 września nie będą obciążone opłatą manipulacyjną.

Przeczytajcie także: Klienci Allianz TFI mogą zdalnie zacząć inwestować

W Pekao24 można też zaktualizować kwestionariusz MiFID czy złożyć oświadczenie dotyczące formy otrzymywania informacji w zakresie świadczenia usługi przyjmowania i przekazywania zleceń. Odpowiednie formularze klienci znajdą w Ustawieniach w zakładce Inwestycje.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies