Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Pekao wymieni karty kredytowe klientom Idea Banku. Zdradza też termin fuzji operacyjnej

Z informacji przekazanej klientom Idea Banku wynika, że przeniesienie ich produktów z Idea Cloud do systemów Pekao nastąpi nie wcześniej niż 20 listopada bieżącego roku

Bank Pekao poinformował klientów biznesowych Idei o planowanej zmianie regulaminu kart kredytowych. Polega ona na zastąpieniu dotychczasowego dokumentu tym obowiązującym w Pekao. – Nowy regulamin zacznie obowiązywać od dnia przeniesienia obsługi klientów z systemów informatycznych Idea Banku do systemów Banku Pekao, co nastąpi nie wcześniej niż 20 listopada 2021 r. O dokładnej dacie przeniesienia obsługi poinformujemy na co najmniej 28 dni przed tą datą – napisał Pekao w informacji do klientów Idei.

Przeczytajcie także: Zbliża się fuzja Idea Banku i Pekao

Treść komunikatu przybliża więc termin fuzji operacyjnej, w ramach której produkty klientów Idea Banku zostaną przeniesione do systemów Pekao. Jednocześnie podano, że planowana jest wymiana kart kredytowych używanych przez klientów Idei. Na miesiąc przed migracją do posiadaczy kredytówek przejętej instytucji mają trafić plastiki Mastercard MOTO Biznes, które zastąpią dotychczas używane karty.

Przeczytajcie także: BNP Paribas udostępnił SwatchPay

O tym, że Pekao planuje fuzję operacyjną z Idea Bankiem na listopad bieżącego roku, wiadomo od kilku tygodni. W serwisie cashless.pl mogliście przeczytać o tym w połowie czerwca w tekście Zbliża się termin przeniesienia produktów klientów Idea Banku do systemów Pekao. Wkrótce zniknie Idea Cloud. Wówczas zdawało się, że fuzja nastąpi w długi weekend między 11 a 14 listopada. Dziś wiadomo, że dojdzie do niej co najmniej tydzień później.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies