Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Zrzutka.pl umożliwia natychmiastowe wypłaty środków ze zbiórek na kartę Visa. Wkrótce również Mastercard

Transakcję można zlecić o dowolnej porze dnia i nocy, przez 7 dni w tygodniu, a zaksięguje się ona na rachunku karty w nie więcej niż 30 minut

Platforma crowdfundingowa zrzutka.pl umożliwiła swoim użytkownikom natychmiastowe wypłaty na kartę płatniczą Visa. Na kartę można przelać zarówno środki pozyskane w ramach zbiórki utworzonej w portalu, jak i wpłaty przyjęte na kartę wpłatniczą. Transakcję można zlecić o dowolnej porze dnia i nocy, przez 7 dni w tygodniu, a zaksięguje się ona na rachunku karty w nie więcej niż 30 minut.

Przeczytajcie także: Swyft planuje szybką ekspansję

Aby wypłacić w ten sposób pieniądze ze swojej zbiórki, należy dodać kartę Visa w zakładce "wypłać" na swoim profilu w portalu zrzutka.pl. Po wpisaniu danych karty nastąpi uwierzytelnienie, polegające na obciążeniu karty kwotą 1 zł (która następnie zostanie zwrócona), a podczas wykonywania tej operacji użytkownik zostanie poddany weryfikacji 3DS.

Przeczytajcie także: TryPay odroczy płatności przedsiębiorcom

Rozwiązanie przygotowano we współpracy z operatorem PayU. Na razie kartę można dodawać za pomocą webowej wersji serwisu, a w późniejszym terminie funkcja ta ma zostać wdrożona również w aplikacjach mobilnych na urządzenia z systemami Android i iOS. Platforma crowdfundingowa deklaruje, że niebawem umożliwi także wypłaty na karty Mastercard.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies