Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Alior rozwija współpracę z Booksy. Teraz przez platformę umówicie się na spotkanie w dowolnym oddziale banku

Za pomocą aplikacji można się umówić na spotkanie w jednej ze 176 placówek, znajdujących się w 104 miastach

Alior Bank umożliwił rezerwowanie wizyt przez aplikację Booksy we wszystkich swoich oddziałach. Za pomocą apki będzie można umówić spotkanie w jednej ze 176 placówek znajdujących się w 104 miastach.

Przeczytajcie także: BNP Paribas rozszerza współpracę z Booksy

Dotychczas usługa była testowana w oddziałach znajdujących się w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu i Szczecinie. W ciągu ostatnich 12 miesięcy klienci umówili przez Booksy 1744 wizyty w Alior Banku. Prawie trzy czwarte z nich to spotkania zarezerwowane przez dotychczasowych klientów banku. Z rozwiązania korzystali głównie klienci indywidualni, odpowiadają oni za 80 proc. spotkań umówionych przez platformę.

Co trzeci produkt założony podczas wizyty zarezerwowanej przez Booksy to ROR, na drugim miejscu znajduje się rachunek Kantoru Walutowego, a podium zamyka konto oszczędnościowe. Po zakończeniu pilotażu i wprowadzeniu tej formy umawiania spotkań w całej sieci Alior liczy, że do końca roku uda mu się w ten sposób pozyskać 1500 nowych rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych. Dla klientów, którzy zarezerwują spotkanie za pośrednictwem Booksy, bank przygotował ofertę specjalną "Umawiaj się i zarabiaj z Alior Bankiem".

Przeczytajcie także: Fuzja Booksy i Versum

Booksy to polski startup oferujący platformę do umawiania wizyt. Początkowo umożliwiał dokonywanie rezerwacji w salonach piękności i fryzjerskich, a z czasem otworzył się również na inne branże. Za pomocą Booksy można się umówić np. na spotkanie z doradcą bankowym czy po odbiór produktów zamawianych przez internet. Startup został doceniony przez kapitułę ekspertów przyznających fintechowe nagrody cashless.pl, którzy przyznali mu tytuł Fintech Roku 2021.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies