Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Booksy zdobywa kolejny bank. Od dziś za pośrednictwem aplikacji można umawiać wizyty w oddziałach Aliora

Wcześniej podobną usługę w aplikacji Booksy udostępnił BNP Paribas

Kilka dni temu polską branżę finansową obiegła informacja o nawiązaniu współpracy BNP Paribas z operatorem aplikacji Booksy. Jej efektem było umożliwienie umawiania za pomocą apki wizyt w oddziałach bankowych. Tymczasem już od dziś w ten sposób z doradcami będą się mogli umawiać także klienci drugiego banku, tym razem Aliora. O wdrożeniu donosi serwis money.pl.

Przeczytajcie także: Booksy wkracza do bankowości

Booksy to polski startup, którego współtwórcą jest Stefan Batory. Firma oferuje aplikację mobilną umożliwiającą m.in. umawianie wizyt w salonach piękności, u fryzjerów, kosmetyczek, itd. Batory w przeszłości współpracował już z bankami. Swego czasu Idea za pomocą stworzonej także przez Batorego aplikacji iTaxi umożliwiała zamawianie mobilnego wpłatomatu. Ze względu na kłopoty finansowe banku należącego m.in. do Leszka Czarneckiego projekt został jednak zawieszony.

Przeczytajcie także: Booksy wraca do gry po pandemii

Natomiast Booksy przed wybuchem pandemii był murowanym kandydatem na polskiego jednorożca (startup, którego wycena osiągnie wartość 1 mld dolarów). Blokada gospodarcza związana z walką z koronawirusem spowodowała załamanie ruchu w aplikacji, a jej operator musiał zwolnić niemal połowę załogi. Nie spowolniło to jednak rozwoju aplikacji, w której w międzyczasie znalazły się płatności mobilne, a teraz pojawiają się nowe funkcje i możliwość umawiania wizyt w zupełnie nowych branżach.

Źródło: money.pl

KATEGORIA
INNI NAPISALI
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies