Partnerzy strategiczni
Partnerzy wspierający
Partnerzy wspierający
Partnerzy wspierający
Partner merytoryczny
Ukłon Mastercarda w stronę klientów z Polski. Chorwacja na platformie Priceless Cities

Ukłon Mastercarda w stronę klientów z Polski. Chorwacja na platformie Priceless Cities

Chorwacja to dla Polaków jeden z najważniejszych kierunków wakacyjnych wyjazdów. Teraz otrzymują dostęp do wielu niecodziennych atrakcji

Priceless Cities to program, dzięki któremu użytkownicy kart Mastercarda zyskują dostęp do specjalnych ofert, takich jak uprzywilejowany wstęp na wydarzenia czy atrakcje od sprzedawców i usługodawców. Dzięki temu mogą lepiej wykorzystać możliwości, jakie dają miasta, w których żyją i do których podróżują. W programie bierze udział ponad 45 miejsc, w tym kraje i miasta na całym świecie najchętniej odwiedzane przez turystów. Od tegorocznych wakacji jest wśród nich także Chorwacja.

Przeczytajcie także: W tych kantorach już możecie płacić kartą

To może być szczególnie ważne dla użytkowników kart Mastercarda z Polski. Chorwacja należy bowiem do ich najpopularniejszych kierunków wakacyjnych wyjazdów. To zasługa m.in. bliskości geograficznej i kulturowej obu krajów. Według danych Ministerstwa Sportu i Turystyki, w 2015 r. Chorwację odwiedziło ok. 700 tys. Polaków.

Od tego lata polscy turyści, którzy używają kart Mastercard, mogą korzystać z programu Bezcenna Chorwacja. Po zarejestrowaniu się na stronie internetowej programu dostępnej tutaj otrzymacie dostęp do wyjątkowych ofert dostępnych na terenie Chorwacji. Będziecie mogli udać się na całodzienną wycieczkę do Błękitnej Jaskini na wyspie Biševo oraz doświadczyć wyjątkowych wrażeń kulinarnych w restauracji Palmižana Meneghello na Wyspach Paklińskich. Będziecie mogli wybrać się na rejs po rzece Neretwa i podziwiać widoczne z niej zabytki lub wziąć udział w truflowej przygodzie w restauracji Zigante na półwyspie Istria.

Przeczytajcie także: W Polsce jest już ponad pół miliona terminali NFC

Na uczestników programu Priceless Cities czeka Muzeum Iluzji w Zadarze oraz restauracja Foša z zarezerwowanym tylko dla nich widokiem na morze. Przed posiadaczami kart Mastercard otwiera się również okazja odkrycia skarbów Dubrownika podczas wyjątkowej wycieczki po mieście. Miłośnicy muzyki mają natomiast możliwość zobaczyć swoich idoli na miejscach dla VIP-ów podczas koncertu plenerowego w Twierdzy św. Michała w Šibeniku lub przeżyć niezapomniane imprezy na festiwalu Ultra Europe, gdzie jako jedyni będą mieć możliwość wejścia za kulisy.

Fot. Mastercard

Kategoria

Udostępnij ten artykuł

Zostaw komentarz

Jacek Uryniuk

Redaktor naczelny
Aktywny od: 22.01.2015
Dodał: 3001 artykułów

Inne artykuły tego autora:

Parę lat trzeba było na to poczekać, ale wreszcie jest. BIK uruchomił usługę credit freeze

Usługa zapobiegająca spłacaniu nieswoich kredytów jest bezpłatna, ale na razie jej funkcjonalność jest mocno ograniczona

Nowe wieści w kwestii trwałego nośnika. Kolejne banki mogą postawić na WORM

Obecnie trzy instytucje, a więc Pekao, mBank i BZ WBK wybrały tę technologię jako metodę wysyłki ważnych dokumentów do klientów

To chyba pierwsza taka polisa na świecie. Play wprowadza ubezpieczenia wirtualnych przedmiotów kupionych w grach

Operator aplikacji Play Ubezpieczenia chwali się, że podobnego produktu nie znajdziecie na całym świecie

Pokaż wszystkie artykuły tego autora →

Zapiszcie się do newslettera

Najczęściej czytane

No i stało się. mBank stawia na RWD w serwisie transakcyjnym

mBank poinformował dziś o rozpoczęciu procesu ewolucji internetowego…

Duża zmiana w Millennium. Ricardo Campos wraca do Portugalii. Zastąpi go Halina Karpińska

Dotychczasowy szef bankowości elektronicznej w Millennium pracował tu…

Parę lat trzeba było na to poczekać, ale wreszcie jest. BIK uruchomił usługę credit freeze

Usługa zapobiegająca spłacaniu nieswoich kredytów jest bezpłatna, ale…

Cashless na Youtube

k_A1sJ-jf1U
Nie możecie się dostać na konto? Karta nie działa? Awaria w banku? Chcecie się podzielić informacją, która może być ciekawa dla innych? Napiszcie do nas.