Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Wszystko o Premium API. Już dziś o godz. 12 podczas Cashless Live

Tajniki rozwiązania kryjącego się pod dość niejednoznacznym określeniem Premium API wyjaśniać będą znani oraz cenieni eksperci i praktycy biznesu

Dziś o godz. 12 rozpocznie się kolejny Cashless Live. To transmitowana na żywo debata z udziałem ekspertów zaproszonych przez cashless.pl. Tematem najbliższego Cashless Live jest tzw. Premium API. Partnerem merytorycznym wydarzenia została Visa. Dyskusję będzie można śledzić na stronie cashless.pl oraz w mediach społecznościowych.

Gośćmi czwartkowego Cashless Live będą: dr Krzysztof Korus, partner w kancelarii DLK Legal, Adrian Kurowski, dyrektor Visy w Polsce, Błażej Mika, wiceprezes Banku SGB oraz Dominik Wolski, dyrektor ds. rozwoju biznesu w wywodzącym się z Polski fintechu Kontomatik.

Przeczytajcie także: Millennium uruchamia rachunki przy wykorzystaniu API

Czym właściwie jest Premium API? Jakie usługi finansowe dzięki niemu mogą pojawić się na rynku? Czy instytucje już oferują jakieś produkty wykorzystujące Premium API? Co z tego wszystkiego będą mieli klienci? Czy zarobią na tym także fintechy? Ile to będzie kosztować? Czy Premium API tak jak open API będzie regulowane przepisami unijnymi? To tylko niektóre pytania, na które odpowiedzi postarają się udzielić goście najbliższego Cashless Live.

Przeczytajcie także: Alior bank wdrożył Premium API

A jeśli i Wy macie jakieś pytania na temat Premium API, wysyłajcie je na adres kontakt@cashless.pl. Postaramy się zadać je prelegentom. Pytania będzie można też zadawać podczas transmisji za pośrednictwem mediów społecznościowych. Nie przegapcie transmisji. Zaczynamy o godz. 12. Zapraszam.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies