Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Credit Agricole zachęca do wzięcia udziału w promocji. Rodzice mogą liczyć na dodatkowe 500 zł, a dzieci na kieszonkowe w wysokości 50 zł

Promocja jest skierowana do klientów zakładających nowe rachunki: Konto dla Ciebie oraz Konto dla Ciebie GO!

Z okazji obchodzonego 15 maja Międzynarodowego Dnia Rodziny Credit Agricole zachęca do wzięcia udziału w promocji kierowanej do klientów otwierających nowe rachunki. Nagrody finansowe przewidziano zarówno przy zakładaniu konta dla osoby dorosłej, jak i dla dziecka w wieku 13-18 lat.

Przeczytajcie także: PKO BP z promocją dla fanów piłki nożnej

Za otwarcie flagowego Konta dla Ciebie można zyskać od banku do 500 zł premii – jednorazowo 50 zł za założenie konta oraz do 450 zł za płacenie telefonem, kartą lub Blikiem. Wysokość nagród zależy od liczby wykonywanych transakcji, a zasady ich przyznawania są szczegółowo opisane w regulaminie promocji. Do akcji przystąpić można do 31 lipca tego roku.

Przeczytajcie także: Posłuchajcie Bezgotówkowego podcastu

Z kolei dla młodych klientów bank przygotował ofertę "50 zł KieszonkoweGO", w ramach której zapewnia 50 zł premii osobom w wieku 13-18 lat, które założą Konto dla Ciebie GO!. Dodatkowo młodzi klienci dostaną za darmo kartę płatniczą z ekotworzywa, z wybranym przez siebie wzorem z galerii liczącej 180 propozycji.

Bank zachęca też do korzystania ze specjalnej oferty dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny i przypomina, że w Credit Agricole można również złożyć wnioski w programach rządowych: Rodzina 500+ i Dobry Start.

Fot. freepik.com/whyhomestudio

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies