Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Trzeci odcinek Bezgotówkowego podcastu jest już dostępny w serwisie Spotify. Zapraszamy do słuchania

Bezgotówkowy podcast to piątkowe podsumowanie najciekawszych wydarzeń opisanych w mijającym tygodniu w serwisie cashless.pl

W serwisie Spotify jest już dostępny trzeci odcinek Bezgotówkowego podcastu. Dowiecie się z niego, jak zdalnie założyć nowe konto w Millennium bez konieczności robienia selfie, jak rośnie popularność Blika oraz jak chętnie kierowcy korzystają z płatności automatycznych przy wnoszeniu opłat za przejazd autostradami. Ale to nie wszystko. Usłyszycie również, dlaczego Revolut wycofał dogecoina i dlaczego klienci mBanku korzystający z linii odnawialnej dostaną zwrot prowizji.

Przeczytajcie także: Ergo testuje wykorzystanie okularów VR do szkolenia agentów

Bezgotówkowego podcastu możecie posłuchać, klikając w ten link lub na odtwarzacz poniżej. Czyta Agata Rzędowska, dziennikarka radiowa na co dzień współpracująca z serwisem green-news.pl.

Przeczytajcie także: Czas na Premium API?

Bezgotówkowy podcast to projekt serwisu cashless.pl, kierowany szczególnie do tych czytelników, którzy są zbyt zabiegani, by na bieżąco śledzić publikowane przez nas artykuły, a także do tych osób, które wolą o nowinkach ze świata finansów słuchać niż czytać. Co tydzień w piątek będzie na Was czekał podcast z przeglądem najciekawszych tekstów opublikowanych w serwisie cashless.pl w mijającym tygodniu. Słuchaczy, którzy będą chcieli pogłębić wiedzę na wszystkie czy wybrane tematy poruszane w Bezgotówkowym podcaście, zachęcamy do odwiedzenia serwisu cashless.pl i lektury artykułów omawiających je dokładniej.

KATEGORIA
TEMAT DNIA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies