Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
mBank wprowadził nową aplikację mobilną. Zobaczcie, do czego służy CompanyMobile

Nowa generacja aplikacji CompanyMobile kierowana jest do klientów korporacyjnych mBanku

mBank pochwalił się nową wersją aplikacji CompanyMobile, z której korzystają klienci biznesowi tej instytucji. Oprogramowanie ma się wyróżniać zbudowanym od zera przejrzystym interfejsem oraz intuicyjną nawigacją. Firma podkreśla, że w zaktualizowanej apce oprócz najbardziej popularnych funkcji do codziennego zarządzania finansami użytkownik znajdzie też dodatkowe rozwiązania, takie jak wirtualny asystent wspierający codzienną pracę w systemie czy obsługa służbowych kart płatniczych.

Przeczytajcie także: Nowości w PeoPay

Jak przekonuje mBank, klienci MSP i korporacyjni dostrzegą zmiany już na etapie logowania, które odbywa się na podstawie PIN-u lub biometrii. Po zalogowaniu na głównym pulpicie użytkownik znajdzie najważniejsze informacje i funkcje, a asystent zadań przypomni o zleceniach, które czekają na potwierdzenie (można je zautoryzować za pomocą apki).

Widoczna na ekranie głównym lista rachunków klienta pozwala łatwo sprawdzić ich szczegóły, historię transakcji na poszczególnych kontach, a także umożliwia udostępnienie rachunku kontrahentowi. Na pulpicie głównym znajdą się też informacje o służbowej karcie płatniczej.

Przeczytajcie także: Zobaczcie, jak mBank informuje o kosztach przewalutowania

W dolnym menu umieszczono zaś ikony Finanse, Zlecenia i Fx. Kliknięcie na ikonę Finanse przekierowuje do zakładki z pełną historią transakcji, którą można przeszukiwać, wykorzystując do tego zaawansowaną wyszukiwarkę i filtry. W zakładce Zlecenia klient może sprawdzić wszystkie przelewy, także te będące w przygotowaniu, które zostały odpowiednio pogrupowane, by ułatwić przeglądanie ich. Z kolei po kliknięciu na ikonę Fx użytkownik trafi do modułu wymiany walut, gdzie będzie mógł sprawdzić aktualne kursy, sprzedać lub kupić waluty.

W zależności od ustawień użytkownika aktualizacja pobierze się automatycznie lub można ją samodzielnie ściągnąć ze sklepów Google Play i App Store. Narzędzie zostało zbudowane we współpracy z mServices, spółką z grupy mBanku. mBank jest jednym z kilku banków na polskim rynku, oferujących aplikację dla klientów korpo. Inne to np. Pekao, ING czy PKO BP.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies