Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Handlowy zachęca do zakładania kart Citibank-AliExpress. Można zyskać do 1330 zł w ciągu 3 lat

Nagrody można odbierać w formie e-voucherów oraz kuponów do wykorzystania na AliExpress

Citi Handlowy zachęca do założenia nowej karty kredytowej w jego ofercie: Visa Citibank-AliExpress, dzięki której można zyskać do 1330 zł w ciągu trzech lat. Promocja jest kierowana do nowych klientów i będzie można się na nią zdecydować przez prawie rok – do 28 marca 2022 r.

Przeczytajcie także: Podwyżki opłat za rachunki w Citi Handlowym

Jak wyszczególniono na stronie promocji, użytkownik karty może liczyć na nagrody od Citi Handlowego w wysokości do 590 zł. Pierwszy e-voucher o wartości 50 zł do wykorzystania na AliExpress to nagroda powitalna, którą można odebrać po aktywacji karty i wykonaniu pierwszej transakcji bezgotówkowej. Kolejne punkty, wymienialne na e-vouchery, będą zaś przyznawane za płatności na co najmniej 300 zł w cyklu rozliczeniowym. W ten sposób przez trzy lata można co miesiąc otrzymywać 15 zł, czyli łącznie do 540 zł w okresie trwania promocji. Bank zaznacza jednak, że punkty można kumulować jedynie przez sześć miesięcy.

Pozostałe 740 zł to nagrody od AliExpress. Pierwsze 20 zł to kupon powitalny, który użytkownik otrzyma po zalogowaniu się na stronie platformy e-commerce lub do aplikacji mobilnej i wpisanie tam swojego numeru karty Citibank-AliExpress. Dodatkowo ósmego dnia każdego miesiąca w czasie trwania oferty, gdy uczestnik promocji złoży zamówienie na min. 100 zł, otrzyma bon na 20 zł.

Przeczytajcie także: Do 300 zł w voucherach na Allegro od PKO

Wniosek o kartę składa się online, a w celu potwierdzenia tożsamości wykonuje się zdjęcie dowodu osobistego oraz zdjęcie swojej twarzy. Jeśli bank pozytywnie oceni zdolność kredytową, to wyśle plastik pocztą wraz z instrukcją aktywacji. Citi nie pobiera opłat za wydanie karty, a jej użytkowanie jest darmowe, o ile wykona się transakcje za min. 300 zł miesięcznie (w innym przypadku opłata za obsługę karty to 12 zł). Okres bezodsetkowy wynosi 56 dni. Posiadacze karty zyskują również dostęp do programu Visa Oferty.

Na marginesie warto wspomnieć, że Citigroup (właściciel kontrolnego pakietu akcji Banku Handlowego) poinformował niedawno, iż będzie dążył do opuszczenia 13 detalicznych rynków w Azji i Europie, w tym polskiego. W tym kontekście oferowanie promocji z trzyletnim horyzontem czasowym wydaje się dość zaskakujące.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies