Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Uniqa nagradza klientów, którzy jeżdżą bezpieczenie. Punkty za przepisową jazdę można wymieniać na e-vouchery Sodexo

Listę dostępnych e-voucherów kierowcy znajdą w sekcji Upominki w swojej aplikacji Uniqa Go

Do aplikacji Uniqa Go trafiły e-vouchery Sodexo. To nagrody dla kierowców, którzy jeżdżą bezpiecznie i nie używają telefonu podczas prowadzenia auta. Wprowadzona przez Uniqę w lipcu zeszłego roku apka monitoruje styl jazdy, biorąc pod uwagę takie czynniki jak: przyspieszanie, hamowanie, przestrzeganie ograniczeń prędkości czy styl jazdy w okolicach szkół i przedszkoli. Po każdej podróży aplikacja przyznaje punkty, które użytkownik może zamienić na nagrody.

Przeczytajcie także: Yanosik, apka do płacenia za parkowanie i telematyka w jednym?

Wszystkie dostępne e-vouchery, wraz z liczbą punktów wymaganą do ich uzyskania, kierowca znajdzie w zakładce Upominki w aplikacji Uniqa Go. Wartość każdego elektronicznego bonu zostanie określona w złotych. Po uzbieraniu odpowiedniej liczby punktów klient otrzyma wybrany przez siebie e-voucher w postaci kodu cyfrowego przesłanego na adres e-mail lub numer telefonu. Bon będzie mógł wykorzystać podczas zakupów w sklepach współpracujących z Sodexo – zarówno tradycyjnych, jak i internetowych.

Przeczytajcie także: PZU szykuje się do wejścia w branżę fitnessową

O tym, że ubezpieczyciel planuje w ten sposób premiować bezpieczną jazdę, mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl już w informacji zapowiadającej wprowadzenie nowej aplikacji. Docelowo klienci Uniqi będą mogli wykorzystywać zdobyte punkty również do obniżenia składki za kolejny okres ubezpieczenia.

Podobne rozwiązanie swoim klientom oferuje Link4. Kierowcom, którzy zdecydowali się wziąć udział w programie Kasa wraca i zgodzili się na monitorowanie swojego stylu jazdy, ubezpieczyciel nalicza premię za bezpiecznie pokonane kilometry. Środki można wypłacić na koniec okresu ubezpieczenia.

KATEGORIA
INSURTECH
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies