Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
3 mln zł za bezpieczną jazdę. Tyle premii udało się wypracować klientom Link4 w programie Kasa wraca

Program Kasa wraca działa od kwietnia 2017 r. Wzięło w nim udział prawie 58 tys. klientów

Link4 podaje, że w ramach funkcjonującego od kwietnia 2017 r. programu Kasa wraca klienci ubezpieczyciela wygenerowali już 3 mln zł premii. Taką kwotę udało się łącznie wypracować grupie prawie 58 tys. kierowców, którzy zgodzili się na ocenę swojego stylu jazdy przez ubezpieczyciela.

Przeczytajcie także: Ubezpieczenia telematyczne: kobiety mogą płacić mniej

Kasa wraca to program, w ramach którego klient może uzyskać premię za bezpieczną jazdę. W każdym miesiącu Link4 ocenia styl prowadzenia auta i nalicza odpowiedni bonus. Analiza obejmuje pokonany dystans, płynność jazdy i teren, po którym pojazd się porusza. Po roku – na koniec okresu ubezpieczenia – można zgromadzone środki wypłacić lub przeznaczyć na poczet składki na kolejny rok. Kwota bonusu może sięgnąć 30 proc. zapłaconej składki. Dotychczasowy rekordzista otrzymał premię w wysokości 1,2 tys. zł.

Przeczytajcie także: 70 proc. klientów Warty nie dostanie już listownie propozycji odnowienia OC

Każdy kierowca biorący udział w promocji otrzymuje bezpłatny dostęp do nawigacji NaviExpert, przygotowanej przez partnera technologicznego programu – firmę Telematics Technologies. To właśnie dane pozyskiwane z nawigacji wraz z modułem Link4 Kasa wraca stanowią podstawę do naliczania zniżek.

Zgodnie z zasadami programu, kierowca musi w danym miesiącu przejechać z włączoną nawigacją łącznie przynajmniej 200 km, przy czym na ten dystans musi się złożyć przynajmniej pięć wyjazdów w różne dni po minimum 10 km danego dnia. Warto wspomnieć, że w okresie epidemii firma zdecydowała się zawiesić ten warunek, tak aby umożliwić dalsze generowanie rabatów nawet tym klientom, którzy w tym czasie pozostają w domu. Osoby, które się na ten krok zdecydowały, mają naliczaną nagrodę w wysokości średniej wszystkich premii cząstkowych przyznanych uczestnikowi od początku udziału w promocji.

KATEGORIA
INSURTECH
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies