Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
3 mln zł za bezpieczną jazdę. Tyle premii udało się wypracować klientom Link4 w programie Kasa wraca

Program Kasa wraca działa od kwietnia 2017 r. Wzięło w nim udział prawie 58 tys. klientów

Link4 podaje, że w ramach funkcjonującego od kwietnia 2017 r. programu Kasa wraca klienci ubezpieczyciela wygenerowali już 3 mln zł premii. Taką kwotę udało się łącznie wypracować grupie prawie 58 tys. kierowców, którzy zgodzili się na ocenę swojego stylu jazdy przez ubezpieczyciela.

Przeczytajcie także: Ubezpieczenia telematyczne: kobiety mogą płacić mniej

Kasa wraca to program, w ramach którego klient może uzyskać premię za bezpieczną jazdę. W każdym miesiącu Link4 ocenia styl prowadzenia auta i nalicza odpowiedni bonus. Analiza obejmuje pokonany dystans, płynność jazdy i teren, po którym pojazd się porusza. Po roku – na koniec okresu ubezpieczenia – można zgromadzone środki wypłacić lub przeznaczyć na poczet składki na kolejny rok. Kwota bonusu może sięgnąć 30 proc. zapłaconej składki. Dotychczasowy rekordzista otrzymał premię w wysokości 1,2 tys. zł.

Przeczytajcie także: 70 proc. klientów Warty nie dostanie już listownie propozycji odnowienia OC

Każdy kierowca biorący udział w promocji otrzymuje bezpłatny dostęp do nawigacji NaviExpert, przygotowanej przez partnera technologicznego programu – firmę Telematics Technologies. To właśnie dane pozyskiwane z nawigacji wraz z modułem Link4 Kasa wraca stanowią podstawę do naliczania zniżek.

Zgodnie z zasadami programu, kierowca musi w danym miesiącu przejechać z włączoną nawigacją łącznie przynajmniej 200 km, przy czym na ten dystans musi się złożyć przynajmniej pięć wyjazdów w różne dni po minimum 10 km danego dnia. Warto wspomnieć, że w okresie epidemii firma zdecydowała się zawiesić ten warunek, tak aby umożliwić dalsze generowanie rabatów nawet tym klientom, którzy w tym czasie pozostają w domu. Osoby, które się na ten krok zdecydowały, mają naliczaną nagrodę w wysokości średniej wszystkich premii cząstkowych przyznanych uczestnikowi od początku udziału w promocji.

KATEGORIA
INSURTECH
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies