Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Rośnie zasięg PZU Cash. Grono potencjalnych użytkowników platformy powiększyło się do 160 tys.

Od teraz z PZU Cash korzystać mogą pracownicy PGG, TVP oraz Nais. Wcześniej rozwiązanie trafiło m.in. do agentów i pracowników PZU, Link4 oraz PKP Telkol

Prowadzona przez PZU platforma Cash została udostępniona pracownikom kolejnych firm. Od teraz mogą z niej korzystać osoby zatrudnione w Polskiej Grupie Górniczej i Telewizji Polskiej, a także użytkownicy platformy benefitowej Nais. To grono ok. 100 tys. osób.

Przeczytajcie także: PZU testuje wypłaty odszkodowania Blikiem

Cash to wspólny projekt PZU i Alior Banku, o którym mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl już w sierpniu 2019 r., kiedy inicjatywa startowała. Pracownicy firm, które przystąpią do platformy, mogą liczyć na szybką i niskooprocentowaną pożyczkę udzielaną w pełni zdalnie. Jej maksymalna kwota to 50 tys. zł, a okres spłaty może wynosić od 3 do 36 miesięcy. Jak zapewnia PZU, z pożyczką nie wiążą się żadne ukryte koszty czy warunki dodatkowe.

Przeczytajcie także: Innowacje w PZU

Wcześniej z oferty PZU Cash mogli korzystać pracownicy i agenci samego PZU, a także Link4, PKP Telkol oraz firm z segmentu MSP. Po nawiązaniu współpracy z PGG, TVP i platformą benefitową grono potencjalnych użytkowników liczy 160 tys. osób. PZU zapowiada, że wkrótce Cash zyska nowe funkcje.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies