Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Ciekawe wdrożenie u ubezpieczyciela z Wielkiej Brytanii. Polska spółka opracowała serwis do obsługi klientów 50+

Za projektem firmy Saga stoi Sollers Consulting, założona w Polsce spółka doradcza specjalizująca się we wdrażaniu oprogramowania

Brytyjski ubezpieczyciel Saga uruchomił nowy portal dla klientów. Teraz mogą samodzielnie odnawiać swoje polisy, dokonywać w nich zmian, a także zarządzać dokumentami bez konieczności kontaktowania się z centrum obsługi klientów. Ciekawostką jest fakt, że od strony technologicznej za projekt odpowiadała polska firma technologiczna Sollers Consulting.

Przeczytajcie także: Polisy już nie tylko w okienku

Saga kieruje swoje usługi szczególnie do klientów w wielu 50+. Dlatego tworząc portal pozwalający ubezpieczonym na samodzielną obsługę swoich polis, wzięto pod uwagę oczekiwania i potrzeby tej grupy wiekowej. Serwis został zaprojektowany głównie z myślą o korzystaniu z niego na urządzeniach mobilnych. Obecnie działa już część portalu umożliwiająca obsługę ubezpieczeń komunikacyjnych, a w niedalekiej przyszłości ubezpieczeni będą mogli za jego pomocą zarządzać również polisami mieszkaniowymi. Jak zaznacza Grzegorz Podleśny, partner w Sollers Consulting, ze względu na pandemię koronawirusa projekt udało się zrealizować zdalnie.

Przeczytajcie także: UFG będzie jeszcze sprawniej wykrywał nieubezpieczonych

Sollers Consulting to firma doradcza, specjalizująca się we wdrażaniu oprogramowania. Założona 20 lat temu w Polsce spółka działa dziś na wielu rynkach, a swoje biura ma w Warszawie, Lublinie, Poznaniu, Gdańsku, Kolonii, Tokio i Paryżu. Swoje usługi kieruje w szczególności do ubezpieczycieli, banków i firm leasingowych.

Fot. pl.freepik.com/shurkin_son

KATEGORIA
INSURTECH
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies