Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Na OLX-ie można porównać oferty ubezpieczycieli i kupić polisę komunikacyjną. Serwis nawiązał współpracę z KioskPolis.pl

W ofercie znalazły się ubezpieczenia OC, AC, assistance oraz NNW, przygotowane m.in. przez Axę, Benefię, Generali, Link4, MTU, Proamę i TUZ

Serwis OLX nawiązał współpracę z porównywarką ubezpieczeń KioskPolis.pl. Dzięki temu jego użytkownicy mogą na stronie ubezpieczenia.olx.pl/samochody poznać i porównać oferty ubezpieczycieli, a także kupić polisę komunikacyjną, nie opuszczając serwisu.

Przeczytajcie także: Ambitne plany porównywarki Ocenapolis.pl

Użytkownicy OLX-a mogą sięgnąć po ubezpieczenia OC, AC, assistance oraz NNW, przygotowane m.in. przez Axę, Benefię, Generali, Link4, MTU, Proamę i TUZ. Twórcy rozwiązania zapewniają, że polisę można kupić w dwie minuty, a proces nie jest tak drobiazgowy jak w innych tego typu usługach.

Na OLX-ie klient poznaje oferty oraz finalizuje zawarcie umowy, bez konieczności przenoszenia się do zewnętrznych serwisów ubezpieczycieli. Narzędzie jest przystosowane do urządzeń mobilnych, a dodatkowym ułatwieniem jest możliwość zeskanowania kodu Aztec, dzięki czemu część danych o pojeździe uzupełnia się w formularzu automatycznie. Płatności dokonuje się przez internet, a polisa trafia na adres mailowy klienta.

Przeczytajcie także: Pierwszy Cashless Insurtech Live za nami

KioskPolis.pl to porównywarka ubezpieczeń, za pośrednictwem której klienci mogą kupić polisy komunikacyjne, turystyczne oraz zdrowotne dla cudzoziemców. Oprócz sprzedaży przez własny serwis firma swoją technologię udostępnia również partnerom zewnętrznym. Jak zapewnia Wojciech Fronckiewicz, prezes KioskPolis.pl, dzięki wypracowanemu rozwiązaniu typu plug-and-play integracja jest szybka i nieskomplikowana. Przed OLX-em w gronie partnerów porównywarki znaleźli się m.in. Bankier.pl, Yanosik czy sklepopon.com.

KATEGORIA
INSURTECH
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies