Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Pomoc doradcy w wypełnieniu formularza, odroczone płatności i umawianie wizyt – ambitne plany porównywarki Ocenapolis.pl

Ocenapolis.pl to internetowa porównywarka ubezpieczeń umożliwiająca zakup m.in. polis komunikacyjnych, mieszkaniowych i turystycznych

Porównywarka ubezpieczeń Ocenapolis.pl pracuje nad nową odsłoną swojego serwisu internetowego. Premierę zapowiedziano na styczeń 2021 r. Jednym z rozwiązań, które w nowej wersji mają być wprowadzane, jest skaner kodu Aztec w dowodzie rejestracyjnym – dzięki niemu klient nie musi sam wpisywać wielu informacji do formularza. Dane potrzebne do kalkulacji zostają uzupełnione automatycznie. Firma chce również zaoferować klientom usługę bezpłatnego odroczenia płatności – trwają już prace nad wdrożeniem rozwiązania typu buy now, pay later.

Przeczytajcie także: Ubezpieczenia online i offline u pośredników kredytowych

Aby jeszcze bardziej zadbać o wygodę klientów, Ocenapolis.pl chce im umożliwić korzystanie z pomocy doradcy online, który będzie mógł przechodzić wraz z klientem przez proces sprzedażowy poprzez współdzielenie formularzy. W planach jest także rozszerzenie listy usług, z których będą mogli korzystać klienci, np. możliwość umawiania wizyt w stacji kontroli pojazdów, w punkcie wymiany opon, serwisie czy w myjni za pomocą aplikacji. Z kolei ubezpieczający, którzy myślą o sprzedaży swojego auta, docenią możliwość pobrania raportu o historii ubezpieczeniowej pojazdu.

Równolegle do pozostałych inicjatyw rozwijany jest też projekt sprzedażowy, w ramach którego dzięki wykorzystaniu voicebotów i chatbotów Ocenapolis.pl planuje zautomatyzować procesy sprzedażowo-marketingowe – jak to określono – na niespotykaną do tej pory na rynku skalę. Boty mają zautomatyzować kontakt z klientami, których dane znajdują się w bazach powiązanego z Ocenapolis.pl UnilinkCash oraz porównywarki kredytów Loando. Bazy te liczą kilka milionów rekordów, a firma chce spośród nich wyłuskać klientów zainteresowanych ofertą ubezpieczeniową i przedstawić im swoje usługi. Start tych działań planowany jest na początek przyszłego roku.

Przeczytajcie także: Twisto wprowadza usługę "podziel na trzy"

Ocenapolis.pl to platforma służąca do porównywania ofert ubezpieczeń komunikacyjnych, mieszkaniowych, podróżnych i innych. Klienci mogą dzięki niej poznać oferty ubezpieczycieli i kupić polisę bezpośrednio na stronie internetowej porównywarki. Od niedawna dostęp do platformy mają również pośrednicy finansowi z sieci UnilinkCash, którzy zdecydowali się poszerzyć swoją działalność o sprzedaż ubezpieczeń. O współpracy między UnilinkCash, Ocenapolis.pl i Europą Ubezpieczenia mogliście kilka dni temu przeczytać w serwisie cashless.pl.

KATEGORIA
INSURTECH
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies