Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
W Millennium wypłaty Blikiem wciąż bez prowizji

Bank do końca roku przedłużył promocję dla użytkowników systemu płatności mobilnych korzystających z bankomatów

Promocja polegająca na zwolnieniu z prowizji wypłat gotówki z bankomatów obowiązywała w Millennium do końca 2015 r. Jednak bank postanowił ją przedłużyć do grudnia 2016 r. Prowizja za wypłatę nie będzie naliczana, jeśli zostanie ona dokonana z rachunku osobistego w dowolnym bankomacie akceptującym Blika. Obecnie to urządzenia BZ WBK, Euronetu, ING, Millennium, PKO oraz Planet Cash. To ok. 13 tys. maszyn, które stanowią ponad 60 proc. bankomatów w Polsce.

Przeczytajcie także: Credit Agricole wchodzi do Blika

Natomiast ci klienci, którzy chcieliby wypłacić Blikiem gotówkę z rachunku karty kredytowej, będą musieli ponosić opłatę w wysokości 3,99 proc. min 9,99 zł, czyli tyle samo co przy użyciu plastikowej karty kredytowej.

System płatności mobilnych Blik umożliwia transakcje bezgotówkowe w sklepach, wypłaty z bankomatów oraz płatności w internecie. Od niedawna pozwala również na przelewy pomiędzy użytkownikami, tzw. P2P. Z tej funkcji obecnie korzystać mogą klienci Millennium, ING Banku Śląskiego, a od wczoraj także BZ WBK. Przelew odbywa się po podaniu numeru telefonu odbiorcy i trafia na jego rachunek niemal natychmiast, dzięki wykorzystaniu systemu Express Elixir.

Przeczytajcie także: HCE w BZ WBK tylko dla dorosłych

Do sześciu banków, które już dziś oferują transakcje Blikiem, a więc Aliora, BZ WBK, ING, mBanku, Millennium i PKO BP już w kwietniu ma dołączyć Getin. Później także Credit Agricole. Bank ten podpisał już umowę w tej sprawie z PSP, o czym mogliście dowiedzieć się wczoraj z serwisu Cashless.

UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies