Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Kolejna promocja w PayNow. Transakcje bezpłatne do końca stycznia

PayNow to należąca do mBanku bramka internetowa, umożliwiająca przyjmowanie płatności przez przedstawicieli sektora e-commerce

mBank poinformował swoich klientów, że do końca stycznia 2021 roku mogą używać bramki płatności PayNow za darmo. Aby skorzystać z tego rozwiązania, wystarczy złożyć wniosek. W następnym kroku trzeba zaakceptować umowę w serwisie transakcyjnym, a potem pozostaje już zintegrować sklep z bramką płatności.

Przeczytajcie także: Nowe terminale z systemem Android na polskim rynku

PayNow to bramka do przyjmowania płatności przez sklepy internetowe. mBank oferuje ją klientom, którzy mają jednocześnie u niego rachunek firmowy. Dzięki temu właściciel konta ma dostęp do środków z tytułu płatności bezpośrednio po wpłacie pieniędzy przez klienta. Integrację bramki ze sklepem można przeprowadzić całkowicie online. Początkowo w ramach tego rozwiązania sklepy mogły przyjmować płatności przelewami pay by link oraz Blikiem, niedawno w usłudze udostępniono także płatności kartami.

Przeczytajcie także: mElements może świadczyć usługi z zakresu otwartej bankowości

Doniesienia na temat uruchomienia tej usługi pojawiły się ponad rok temu, ale oficjalnie wprowadzono ją w lutym 2020 roku, o czym mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl. Z powodu pandemii koronawirusa i związanego z nią kryzysu, mBank zdecydował się w marcu na rezygnację z prowizji od użytkowników bramki, a w czerwcu przedłużył promocję do końca września. Warto dodać, że narzędzie PayNow znalazło się na tegorocznej Mapie Polskiego Fintechu i było nominowane do nagród cashless.pl w kategorii Projekt Fintech 2020.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies