Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
PayU nawiązało współpracę ze Smartney. W jej ramach na otomoto.pl oferowane są pożyczki na zakup samochodów

Smartney to firma pożyczkowa należąca do francuskiego Oney Banku (powiązanego z Auchan). Wcześniej PayU współpracowało z inną firmą pożyczkową, czyli Monedo, która jednak ma problemy finansowe

PayU i Smartney zaoferują użytkownikom serwisu Otomoto pożyczki na zakup auta. W ramach usługi "Finansowania na Otomoto" klienci platformy mogą uzyskać do 60 tys. zł kredytu z okresem spłaty do 5 lat.

Przeczytajcie także: 8,5 tys. wpłatomatów na rynku

Pożyczka jest udzielana w całości zdalnie, a od klienta nie wymaga się żadnych dokumentów. Środki trafiają na konto pożyczkobiorcy w ciągu kilku minut. A o samej możliwości przyznania kredytu i jego wysokości osoba zainteresowana zakupem pojazdu na otomoto.pl dowiaduje się podczas jednego połączenia telefonicznego.

Przeczytajcie także: Wejście Ant Group na giełdę zatrzymane

Proces sprzedaży opiera się na aplikacji typu plug-and-play, którą Smartney dostarcza partnerom biznesowym. Narzędzie umożliwia przyjmowanie wniosków od klientów przez telefon, nie wymaga skomplikowanych integracji i ogranicza zaangażowanie zespołu IT do minimum. PayU trafiło tym samym na listę partnerów Smartney, na której od niedawna goszczą również Expander i Open Finance. Świeżo zawiązaną współpracę technologiczno-biznesową obie firmy zamierzają w niedalekiej przyszłości poszerzać.

Warto wspomnieć, że w przeszłości PayU współpracowało z inną firmą pożyczkową, czyli Monedo, zwaną wcześniej Kreditechem. W ramach tej współpracy oferowane były np. płatności odroczone dostępne m.in. na Allegro. Monedo kilka tygodni temu zgłosiło jednak wniosek o upadłość.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies