Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
PIĘCIOLECIE CASHLESS.PL
Pięć wywiadów na pięciolecie cashless.pl. Bohaterką tego odcinka jest Joanna Erdman, dyrektor ds. projektów strategicznych w mBanku

Zapraszamy do Cashless Club i wysłuchania pięciu wywiadów, które z okazji pięciolecia serwisu przeprowadziliśmy z Adrianem Kurowskim, Przemkiem Gdańskim, Bartoszem Ciołkowskim, Michałem Bolesławskim i Joanną Erdman

Jak wiecie, serwis cashless.pl świętuje pięciolecie swojego istnienia i z tej okazji redakcja poprosiła pięć uznanych osobistości świata finansów, bankowości i płatności, by uchyliły nieco rąbka tajemnicy i dały Wam się poznać także z prywatnej strony.

Przeczytajcie także: Pięć wywiadów, odc. 3 Bartosz Ciołkowski

O rozmowę poprosiliśmy: Adriana Kurowskiego, dyrektora Visa w Polsce, Przemka Gdańskiego, prezesa BNP Paribas, Bartosza Ciołkowskiego, szefa Mastercard w Polsce, Michała Bolesławskiego, wiceprezesa ING Banku Śląskiego, oraz Joannę Erdman, dyrektor ds. projektów strategicznych w mBanku oraz najbardziej wpływową kobietę branży płatniczej w 2019 r.

Wywiady można obejrzeć w serwisie cashless.pl, na naszym kanale na YouTubie lub wysłuchać w serwisach streamingowych np. na platformie Spotify.

Przeczytajcie także: Pięć wywiadów, odc. 4. Michał Bolesławski

Zapraszam do obejrzenia i wysłuchania piątej i ostatniej w tym cyklu rozmowy z Joanną Erdman, dyrektor ds. projektów strategicznych w mBanku, a jednocześnie najbardziej wpływową kobietą świata płatności w 2019 r.

Oglądajcie do końca, bo dla naszych gości przygotowaliśmy oryginalne niespodzianki. Partnerem podcastów jest Visa.

KATEGORIA
NASZ GOŚĆ
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ
TAGI: MBANK, VISA, LUDZIE

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies