Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowa promocja Pekao dla klientów firmowych. Bank płaci nawet 1000 zł za założenie i korzystanie z konta

Nowa akcja Pekao trwa do końca grudnia tego roku

W Banku Pekao wystartowała kolejna edycja promocji, w ramach której osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą mogą zyskać do 1000 zł premii za aktywne korzystanie z produktów banku. Jest ona skierowana do nowych klientów.

Przeczytajcie także: Promocja w Santander Consumer Banku dla posiadaczy Visa TurboKarty

Aby wziąć udział w akcji, klient musi założyć Konto Przekorzystne Biznes, za co otrzyma 200 zł zwrotu. Aby zapewnić sobie kolejne 100 zł premii, należy wykonać trzy przelewy do ZUS na min. 100 zł, jeden przelew inny niż do ZUS przez aplikację mobilną PeoPay na min. 200 zł oraz przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową na min. 50 zł wydaną do rachunku kartą debetową Mastercard.

Kolejny bonus w wysokości 200 zł czeka na tych, którzy podpiszą umowę o korzystanie z terminala płatniczego i zaakceptują za jego pomocą w ciągu trzech miesięcy płatności na min. 500 zł. Taką samą premię uzyska klient, który aktywnie będzie korzystał z opcji wymiany walut (należy w tym celu wykonać transakcje na równowartość min. 20 tys. zł w ciągu trzech miesięcy). Z kolei 300 zł zwrotu przysługuje za skorzystanie z kredytu, pożyczki lub karty kredytowej przez pierwsze sześć miesięcy od założenia konta.

Przeczytajcie także: Symmetrical i Fitpayments w rejestrze MIP-ów

Z promocji można skorzystać do końca grudnia tego roku. Jest ona adresowana do osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, które nie mają obecnie konta firmowego w Pekao. Bank przypomina, że oferuje klientom również terminale płatnicze na preferencyjnych warunkach. Można z nich korzystać bez opłat przez 18 miesięcy.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ
TAGI: PEKAO, PROMOCJE

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies