Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Citi Handlowy rozwija ofertę walutową. Bank uruchamia Citi Kantor

Nowa funkcja przyda się klientom zarówno podczas podróży, jak i zakupów poza Polską

Citi Handlowy poinformował o udostępnieniu klientom kantoru walutowego Citi Kantor. Można w nim wymieniać złote, dolary amerykańskie, euro, funty brytyjskie i franki szwajcarskie. W październiku lista ta ma się wydłużyć o kolejnych 11 walut. Klienci mogą korzystać z kantoru w wersji online i mobilnej.

Przeczytajcie także: mBank wprowadził pierwszą usługę z zakresu otwartej bankowości

Instytucja zaznacza w swoim komunikacie, że Citi Kantor powinien zainteresować klientów, którzy wyjeżdżają za granicę, kupują za obce waluty, spłacają kredyty walutowe bądź inwestują na rynku walutowym. Użytkownicy mogą m.in. otrzymywać powiadomienia SMS lub e-mail w momencie, gdy pojawi się pożądana cena pieniądza (usługa Market Alerts). Z kolei usługa Order Watch pozwala sprzedawać walutę po wskazanym wcześniej kursie.

Bank przypomina, że Citi Kantor dopełnia jego ofertę walutową. Citi Handlowy oferuje już konta w czterech walutach, a można je założyć w systemie transakcyjnym bądź aplikacji mobilnej. Środki wymienione w Citi Kantorze można przelać bezpośrednio na rachunek walutowy. Usługa Citibank Global Wallet pozwala z kolei unikać kosztów przewalutowania przy płatnościach za granicą.

Przeczytajcie także: Amazon dostał zgodę na dostawy zakupów dronami

Aby korzystać z kantoru, wystarczy posiadać konto osobiste w Citi Handlowym. Bank podkreśla, że jego założenie jest proste, a tożsamość potwierdza się za pomocą selfie. W serwisie cashless.pl mogliście przeczytać o nowej odsłonie CitiKonta. Wiele funkcji tego rachunku jest darmowych, a dodatkowo instytucja oferuje w promocji bonus w wysokości maks. 150 zł.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies